Koszyk:

Lion's Mane

(1 prod.)

Grzyby przez długi czas był zaliczane do roślin - wiele osób nadal sądzi, że należą one do jednego z jej gatunków. Wbrew powszechnej myśli, grzyby tworzą własne królestwo - ich cechą charakterystyczną jest ściana komórkowa zbudowana z chityny.. Przez wiele lat ignorowano je i spychano na margines nauki. Pierwsze klasyfikacje grzybów zaczęły powstawać w XVI wieku. Obecnie dużą uwagę przykłada się do roli grzybów w diecie. Szczególną grupę grzybów tworzą grzyby witalne - zwłaszcza grzyby azjatyckie, takie jak choćby grzyby lion’s mane. Choć początkowo popularny był głównie w Chinach, obecnie jego popularność rośnie także w innych częściach świata, np. w Europie. Dlatego też łatwo o produkty, których składnikiem jest soplówka jeżowata; suplement ten dostaniesz także na stronie internetowej GoHerbs. 

Lion’s Mane: co to? 

Lion’s Mane, czyli soplówka jeżowata to grzyb, który szeroko występuje w krajach Azji Wschodniej. Najczęściej porasta on wieloletnie drzewa w lasach liściastych. Ze względu na to, że jego owocnik przypomina jasną, lwią grzywę nazywa się go także lion’s mane - czyli “grzybem lwia grzywa”. Oprócz efektownego wyglądu soplówce przypisuje się także wiele korzyści, które wpływają pozytywnie codzienne funkcjonowanie organizmu i właśnie z tego względu w ostatnim czasie zyskuje na popularności.

Soplówka jeżowata: właściwości 

Wyjątkowe właściwości, które przypisuje się temu grzybowi wynikają z tego, jakie związki bioaktywne zawiera. Posiada on m.in. związki neurofityczne. Dzięki temu, jaki potencjał może wykazywać soplówka jeżowata, ekstrakt z tego grzyba najczęściej można spotkać w postaci suplementów. Ich szeroki wybór znajdziesz na stronie internetowej GoHerbs. 

Soplówka jeżowata: gdzie kupić? 

Wybierając suplement diety, które zawierają grzyb soplówka jeżowata, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, czy spełnia Twoje indywidualne oczekiwania. Warto zwrócić uwagę na formę produktu, pojemność czy ilość składnika aktywnego. W ofercie GoHerbs znajdziesz produkty, spośród których wybierzesz odpowiednie propozycje. Jest to między innymi lion’s mane Swanson. Marka ta dba przede wszystkim o wysoką jakość swoich produktów - dlatego przestrzega rygorystycznych norm produkcji i dystrybucji - tak, by w Twoje ręce trafiał dopracowany pod każdym kątem produkt. Grzyby lion’s mane przeważnie mają postać wygodnych w stosowaniu kapsułek. Dzięki dopasowaniu ich ilości do planowanej długości suplementacji, możesz dobrać produkt, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. 

Czytaj więcej Czytaj mniej