Koszyk:

Himalaya

Himalaya to znana każdemu marka wellness, która wszystkie produkty bazuje na ziołowych surowcach, zgodnych z ajurwedyjskimi tradycjami. Być może zastanawiasz się, czym zajmuje się Himalaya; co to za firma? Jej historia sięga 1934 roku, kiedy to jej założyciel swoją determinacją sprawił, że powstał produkt o nazwie Serpina® - pierwszy na świecie naturalny środek wpływający na regulację ciśnienia krwi. Od tamtej pory marka Himalaya łączy siłę natury i wiedzę popartą badaniami naukowymi, tworząc wyjątkowe receptury kosmetyków i suplementów diety. Obecnie zyskała ona miano wiodącej marki zajmującej się szeroko pojętym wellness - chce wspierać Twoje optymalne samopoczucie z pomocą ponad 500 ziołowych preparatów i środków do pielęgnacji. 

Himalaya: pasta do zębów o wyjątkowym składzie 

Misją marki Himalaya jest wprowadzić do każdego domu wellness i dobrą atmosferę z pomocą rozwiązań opartych na ziołach. Jednym z najpopularniejszych produktów tej marki są pasty do zębów. Bazują one na unikatowych mieszankach organicznych, ziołowych składników. Ajurwedyjskie kompozycje mogą zawierać dodatek Neem, granatu, mięty, ananasa czy olejków. Dzięki temu wybrana przez Ciebie pasta do zębów Himalaya może wspierać odpowiednią higienę jamy ustnej. Co więcej, w dostępnej ofercie znajdziesz także propozycje dla najmłodszych: możesz zatem dobrać odpowiednią pastę do zębów również dla swojego dziecka. 

Himalaya: żel do mycia twarzy i inne wyjątkowe kosmetyki 

Pielęgnacja twarzy to niezwykle istotna część dnia niemal każdego człowieka. Himalaya wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i tworzy przede wszystkim kremy i żele do mycia twarzy. To jednak nie wszystko, co oferuje Himalaya; kosmetyki tej marki to także peelingi i maseczki na twarz, a także balsamy do ust. Sprawdź, jakie okażą się dla Ciebie najlepsze. 

Himalaya: Rumalaya Forte i inne produkty 

Himalaya może wspierać Cię na co dzień - nie tylko pomagając Ci dbać o higienę. W ofercie tej marki znajdziesz także unikatowe formuły, takie jak Rumalaya Forte. Może ona być przyjmowana jako dodatkowe wsparcie w utrzymaniu stawów w optymalnej kondycji. Znajdziesz tutaj również takie produkty, jak Himalaya Gasex, która może wspierać komfort trawienia. 

Produkty Himalaya: gdzie kupić? 

Najlepszym sposobem na to, by dobrać odpowiednie dla siebie produkty, jest kierowanie się indywidualnymi preferencjami. Dlatego też dajemy Ci wybór - w ofercie na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz mnóstwo propozycji, które możesz dobierać wedle własnych wymagań i potrzeb. Sprawdź poniższą kategorię marki i znajdź coś dla siebie.