Koszyk:

Same

(1 prod.)

Na co dzień sprawne stawy umożliwiają swobodne poruszanie się, wykonywanie ulubionych aktywności fizycznych czy uprawianie sportu. Zdrowe stawy są więc jednym z kluczowych czynników dla utrzymania dobrej kondycji i pełnego energii stylu życia. Regularna aktywność fizyczna oraz zdrowa dieta odgrywają istotną rolę w dbaniu o stawy. Te dwa czynniki są najważniejsze. Wsparciem dla zbilansowanej diety mogą okazać się suplementy SAMe. Zawierają one składniki, które mogą wspomagać utrzymanie organizmu w optymalnej kondycji.

SAMe - suplement: co to jest? 

Pod skrótem SAMe kryje się związek chemiczny o nazwie s-adenozylometionina. To pochodna metioniny i adenzyny, która występuje naturalnie w ciele człowieka, przede wszystkim w wątrobie. Ze względu na swoje właściwości jest także składnikiem wielu suplementów diety. Mogą one stanowić dodatkowe wsparcie dla organizmu przy zachowaniu zrównoważonej diety i utrzymywaniu regularnej aktywności fizycznej. W tej kategorii możesz dobrać je do swoich potrzeb i wymagań - sprawdź, co znajdziesz poniżej. 

Suplement SAMe: działanie kapsułek i tabletek

Suplementy zawierające s-adenozylometioninę są stosowane przez osoby szukające dodatkowego wsparcia dla swoich stawów. W tej kategorii składnik ten znajdziesz w formie wygodnych do przyjęcia tabletek i kapsułek. Jest to jeden z najszybszych sposobów na przyjęcie suplementu - wystarczy odmierzyć zalecaną przez producenta, dzienną porcję i gotowe. Przed suplementacją warto również zapoznać się z instrukcjami na opakowaniu - znajdziesz tam informacje odnośnie sposobu przechowywania oraz poszczególnych składnikach. 

S-adenozylometionina - preparaty na GoHerbs

Na co zwrócić uwagę wybierając suplement diety z SAMe w składzie? W pierwszej kolejności warto przede wszystkim dopasować jego skład, formę, a także ilość składnika aktywnego do swoich potrzeb. Wybierając suplement możesz sięgnąć po gotowe mieszanki zawierające witaminy z grupy B czy kwas foliowy, które mogą poprawić jego przyswajalność. 

 

W GoHerbs oferujemy różne formy i pojemności suplementów SAMe, aby zapewnić Ci wybór odpowiedniego produktu. Możesz tu znaleźć zarówno kapsułki, jak i tabletki - każdy z unikatowym zestawem składników. Ponadto w tej kategorii czeka na Ciebie szeroki wybór propozycji od znanych i cenionych producentów takich jak: NOW Foods, Jarrow Formulas lub Doctor’s Best. te renomowane marki oferują wysokiej jakości suplementy diety, które powstały wedle rygorystycznych wytycznych. Masz zatem pewność, że w Twoje ręce trafia dopracowany pod każdym kątem produkt. Przekonaj się, co znajdziesz w tej kategorii.

Czytaj więcej Czytaj mniej