Koszyk:

Kelp

(3 prod.)

Kelp to roślina morska zaliczana do glonów. Najczęściej występuje w wodach Oceanu Atlantyckiego oraz Oceanu Spokojnego. Jadalna część kelpu, czyli wodorosty, stanowią bogate źródło wielu substancji odżywczych. Zawierają m.in. sole mineralne, witaminy z grupy B, beta-karoten czy jod. Właśnie ze względu na dużą zawartość tego ostatniego składnika suplementy zawierające kelp zyskują na coraz większej popularności. Dlatego też na naszej stronie internetowej GoHerbs znajdziesz szeroki wybór produktów, które zawierają kelp; suplement możesz dobrać według preferowanej przez Ciebie formy - w tabletkach lub kapsułkach.

Co to jest kelp? 

Kelp to rodzaj brunatnic - glonów morskich. Charakteryzują się długimi liśćmi unoszącymi się na wodzie. Te morskie rośliny stanowią nie tylko istotny element ekosystemu morskiego, ale także cenne źródło składników odżywczych dla ludzi. W kuchni azjatyckiej kelp zyskał status popularnego składnika, który nadaje potrawom niepowtarzalny smak. Dla osób, które niekoniecznie przepadają za aromatem wodorostów, a chcą wciąż korzystać z ich właściwości, idealnym rozwiązaniem mogą okazać się suplementy. W ofercie GoHerbs dostępne są suplementy diety z kelpem w postaci wygodnych do spożycia kapsułek.

Kelp: jod i inne składniki 

Jod pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i zachować zdrową skórę. Pomaga również w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Jod znajdziesz w rybach morskich, owocach morza, a także algach. Produkty, takie jak kelp, które znajdziesz na stronie, mogą dzięki temu stanowić dodatek do codziennej diety. Oprócz jodu, kelp zawiera także składniki mineralne, aminokwasy i witaminy. Dzięki temu może wspierać zbilansowany jadłospis. W tej kategorii znajdziesz także kelp wegański, wegetariański oraz produkty bez GMO, glutenu, jaj, nabiału i soi. Dzięki temu możesz dopasować kelp - suplement do swoich preferencji. 

Kel- tabletki: co znajdziesz w ofercie GoHerbs 

W tej kategorii na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz propozycje od renomowanych marek. Suplementy diety firm takich jak NOW Foods czy Swanson zostały skomponowane zgodnie z rygorystycznymi normami produkcji i dystrybucji. Wybierając suplementy z kelpem, dostępne w postaci wygodnych tabletek, masz pewność, że korzystasz z produktów, które są wynikiem zaawansowanych badań i dbałości o jakość. Sprawdź poniżej propozycje, które dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 65,00 zł
  2. 52,00 zł
  3. 59,00 zł