Koszyk:

Potas

(8 prod.)

Makroelementy to pierwiastki chemiczne - chociaż organizm nie potrzebuje ich dużej ilości, to odgrywają istotną rolę w jego funkcjonowaniu. Dlatego też tak istotne jest pozyskiwanie odpowiednich składników z diety - powinna ona być zbilansowana. W ten sposób możliwe jest dostarczenie organizmowi niezbędnych makroelementów. Jednym z najważniejszych z nich jest potas. Jego niedobory mogą wiązać się z poważnymi konsekwencjami dla zdrowia. Dlatego też ważne jest, by w diecie znalazły się takie pokarmy, jak mięso i ryby, ale także brokuły, groch, fasola, pomidory, ziemniaki i dynia. Wsparciem dla diety może być potas - suplement dopasowany do swoich potrzeb z tym właśnie składnikiem znajdziesz na GoHerbs. 

Potas: działanie na organizm 

Potas to jeden z najważniejszych elektrolitów. Jego obecność w organizmie jest niezwykle istotna - niedobory mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Potas przede wszystkim: 

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni, 
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

Cytrynian potasu i glukonian potasu w ofercie GoHerbs

W ofercie GoHerbs znajdziesz strannie wyselekcjonowane propozycje renomowanych marek, takich jak NOW Foods, Osavi czy Swanson; cytrynian potasu to jedna z form, w których ten składnik występuje. Jest to sól potasowa kwasu cytrynowego - forma ta jest dobrze przyswajalna przez organizm. Na stronie znajdziesz też glukonian potasu - przyswajalność tego składnika również jest wysoka. Sprawdź propozycje poniżej i wybierz idealną dla siebie. 

Suplement diety: potas w proszku 

W tej kategorii znajdziesz suplementy potasu w różnej formie. Przede wszystkim są to wygodne w stosowaniu kapsułki i tabletki. Możesz przyjmować je szybko i wygodnie - dlatego też są najpopularniejsze. Ilość kapsułek w opakowaniu i ilość substancji aktywnej możesz dopasować wedle własnych preferencji. W tej kategorii znajdziesz również potas w proszku: forma ta łatwo rozpuszcza się w wodzie - może być stosowana codziennie, jako uzupełnienie zróżnicowanej diety. 

Jaki suplement potasu wybrać? 

Specjalnie dla Ciebie w tej kategorii zgromadziliśmy dla Ciebie produkty takie jak glukonian i cytrynian potasu - proszek i kapsułki to tylko niektóre formy, jakie tutaj znajdziesz. Możesz także wybierać między wieloma renomowanymi markami, które dbają przede wszystkim o jakość wykorzystywanych w produkcji składników oraz wygodę suplementacji. Sprawdź, co znajdziesz na stronie i wybierz idealnie dopasowane do swoich indywidualnych preferencji preparaty z potasem. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 49,00 zł
  2. 49,00 zł
  3. 99,00 zł
  4. 49,00 zł
  5. 70,00 zł
  6. 39,00 zł
  7. 79,00 zł
  8. 29,00 zł