Koszyk:

Tribulus

(4 prod.)

Zdrowy styl życia to przede wszystkim utrzymanie odpowiedniej kondycji oraz dobrego samopoczucia. To z kolei przekłada się na odpowiedni poziom sprawności seksualnej. W osiągnięciu tych efektów niezbędna jest zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, ale także odpowiednia ilość snu, redukcja stresu czy dbałość o codzienne nawadnianie. Wsparciem dla optymalnego stanu zdrowia, w tym dla jakości sprawności seksualnej, może okazać się także naturalna suplementacja Tribulus terrestris - tabletki i kapsułki to propozycje, które znajdziesz w tej kategorii. 

Ekstrakt z buzdyganka naziemnego - Tribulus terrestris: czym jest?

Tribulus terrestris znany jest również jako buzdyganek naziemny. Jest to roślina, która zdobywa coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych suplementów wspomagających zbilansowaną dietę i optymalne zdrowie. Występuje ona na terenie Stanów Zjednoczonych i Meksyku, a także w Europie Wschodniej, Indiach i Chinach. Porasta suche obszary i piaski, ale może też rosnąć w pobliżu rzek i strumieni. Potencjał rośliny zawarty jest przede wszystkim w jej owocach i korzeniu - starannie wyselekcjonowane części tej rośliny stanowią bazę wysokiej jakości suplementów w tej kategorii. 

Tribulus terrestris: działanie i właściwości 

Po suplementację Tribulus terrestris często sięgają osoby aktywne fizyczne, skupiające się  na budowie masy mięśniowej czy poszukujące regeneracji po intensywnym treningu. Równie często sięgają po niego osoby, którym zależy na utrzymaniu zadowalającej sprawności seksualnej. W składzie tej rośliny mogą znajdować się m.in. saponiny, flawonoidy czy ligniny. W ofercie GoHerbs znajdziesz buzdyganek naziemny - preparaty wysokiej jakości to mieszanki ziołowo-roślinne bądź jednoskładnikowe suplementy diety. 

Buzdyganek naziemny: sklep GoHerbs - szeroka oferta dla Ciebie

Suplementy z Tribulus Terrestris na GoHerbs są dostępne w wielu postaciach, formach oraz w opakowaniach o różnej pojemności. Przede wszystkim są to wygodne w stosowaniu, zawierające budyganek naziemny, tabletki i kapsułki. Znajdziesz je w opakowaniach od 60 do 120 kapsułek. To pozwoli Ci zaplanować długość trwania Twojej suplementacji. Aby wybrać odpowiedni produkt spośród wielu propozycji - np. Tribulus terrestris Swanson lub NOW Foods, przede wszystkim pod uwagę weź swoje cele i potrzeby. Bogaty wybór suplementów z tribulusem w sklepie internetowym GoHerbs, pozwoli Ci dobrać produkt idealnie spełniający Twoje wymagania. Sprawdź poniżej, która opcja okaże się najlepiej dopasowana dla Ciebie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 42,00 zł
 2. 59,00 zł
 3. 49,00 zł
 4. Promocja
  Do końca promocji:
  04 dni
  00 godz
  34 min
  33,99 zł Cena regularna: 45,00 zł -24%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 41,50 zł -18%