Koszyk:

Acerola - Naturalne Źródło Witaminy C

(1 prod.)

Acerola to niewielki owoc rosnący na niskich drzewkach w rejonach Ameryki Południowej. Znaleźć ją można jednak nie tylko na północy tego kraju, ale także na Antylach. Oryginalnie acerola pochodzi z Wysp Karaibskich - z tego względu nazywa się ją wiśnią z Barbados. Znana jest także jako wiśnia zachodnia i nagwiazdka granatolistna. Znana jest z drobnych, czerwonych, przypominających wiśnie owoców. Jest kojarzona także przez wzgląd na dużą zawartość witamin i składników mineralnych, które nadają jej unikatowe właściwości. Na rynku znajdziesz ją w postaci soków, syropów i proszków. Stanowi także składnik suplementów diety, które znajdziesz w tej kategorii. 

Acerola: zawartość witaminy C 

Miąższ owoców aceroli jest wskazywany jako źródło witaminy C. Ilość tej witaminy w aceroli przerasta 90-krotnie jej zawartość w cytrusach. Właśnie dlatego może ona wspierać optymalną kondycję organizmu. Acerola - suplement diety, który dobierzesz dla siebie w tej kategorii, może stanowić uzupełnienie zdrowej, zbilansowanej diety. Witamina C powinna być przede wszystkim pozyskiwana z dietą. Do niektórych jej właściwości należą: 

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego,  
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, 
  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, 
  • zwiększa przyswajanie żelaza,
  • pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Najlepsza acerola w proszku: właściwości

Acerola znana jest nie tylko z tego, ile witaminy C zawiera. Ma w sobie także inne składniki, takie jak witaminy A oraz z grupy B, minerały oraz przeciwutleniacze. Dzięki temu może ona stanowić dodatek do zróżnicowanej diety i wspierać optymalny stan organizmu człowieka. W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim acerolę w proszku. Łatwo rozpuszcza się on w wodzie bądź innych napojach i jest wygodnym sposobem na codzienną suplementację. Na stronie Internetowej GoHerbs znajdziesz acerolę w proszku marki NOW Foods oraz ForMeds - możesz wybierać między odpowiednią dla siebie gramaturą produktu tak, by jak najlepiej wpisywała się ona w Twoje potrzeby. 

Acerola - kapsułki na GoHerbs

Na platformie GoHerbs znajdziesz suplementy diety z acerolą w różnych formach i pojemnościach. Dzięki temu możesz wybrać produkt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb spośród propozycji od popularnych marek - takich jak Aliness czy Swanson. Acerola w kapsułkach to jedna z najwygodniejszych form, w jakich znajdziesz suplementy na tej stronie. Są one szybkie w przyjmowaniu i wygodne - zamknięto je w poręcznych opakowaniach, które sprawdzą się zarówno podczas domowego stosowania, jak i w podróży. Ich ilość możesz dostosować do własnych potrzeb. 

Czytaj więcej Czytaj mniej