Koszyk:

Chlorofil

(5 prod.)

Proces usuwania z organizmu toksyn powinien przede wszystkim zaczynać się od diety. Dobrze zbilansowany, zdrowy jadłospis to jedna z najważniejszych rzeczy. Istotne są nie tylko odpowiednie proporcje poszczególnych składników odżywczych, ale także duża ilość błonnika. Na tym nie koniec. Dobrym sposobem na detoks są także ćwiczenia, które będą wpływać na większą wydolność organizmu oraz poprawiać samopoczucie. Dodatkiem do diety mogą być suplementy, takie jak chlorofil - do picia, w tabletkach lub w kapsułkach. Sprawdź, jakie propozycje tego składnika znajdziesz na stronie GoHerbs. 

Chlorofil: co to jest? 

Chlorofil jest najbardziej znany jako zielony barwnik. Jest to składnik, który odpowiada za zachodzący w roślinach proces fotosyntezy. Znajduje się on w liściach i łodygach. Źródłem chlorofilu są przede wszystkim zielone warzywa, takie jak szpinak, sa łata, jarmuż czy roszponka. Im bardziej zielone jest warzywo - tym więcej chlorofilu w sobie ma.  Dzięki temu, jakie wykazuje właściwości, chlorofil jest częstym składnikiem suplementów diety, które stosowane są przy detoksie. W tej kategorii znajdziesz chlorofil w opakowaniach o różnej pojemności. GoHerbs zadbało o to, by zapewnić Ci szeroki wybór: tak, by maksymalnie ułatwić Ci dobranie suplementów do Twoich indywidualnych potrzeb. 

Chlorofil: jak stosować? 

Chlorofil na tej stronie znajdziesz w różnej postaci - głównie kapsułek, tabletek, proszku i płynu. Najwygodniejsze w stosowaniu są kapsułki - wystarczy przyjmować je wedle wskazówek na opakowaniu, przeważnie są to trzy kapsułki dziennie. Zwróć jednak uwagę na instrukcje. To właśnie one najlepiej określają, jak stosować chlorofil - w płynie, w kapsułkach czy każdej innej formie. 

Jaki chlorofil wybrać?

Jednym z pytań, które nasuwa się jako pierwsze, jest jaki wybrać chlorofil: w tabletkach czy w płynie? Odpowiedź na to pytanie jest posta - taki, który najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby. Obie formy są szybkie w suplementacji i mogą być dodatkiem do dobrze zbilansowanej diety. W przypadku, gdy chodzi o płynny chlorofil, odpowiednią porcję należy wymieszać z wodą lub sokiem, z kolei kapsułki wystarczy wyjąć z opakowania. Na stronie GoHerbs znajdziesz suplementy z chlorofilem w kapsułkach renomowanych marek - takich jak Swason, NOW Foods czy Life Extension. Wszystkie mogą uzupełniać Twoją codzienną rutynę. Różnią się one często pojemnością - na stronie są propozycje, które mają po po 90, 100 a nawet 500 kapsułek lub tabletek. Sprawdź, jaki znajdziesz dla siebie chlorofil; działanie tego suplementu zdecydowanie warto poznać.

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 95,00 zł
  2. 89,00 zł
  3. 62,00 zł
  4. 110,00 zł
  5. 72,00 zł