Koszyk:

Wapń

(15 prod.)

Składniki mineralne to jeden z elementów budulcowych organizmu. Wpływają one na szereg funkcji ciała i biorą udział w wielu reakcjach zachodzących w organizmie. By było to jednak możliwe, istotna jest kwestia diety. Powinna być ona zbilansowana i zróżnicowana. W jej kontekście istotny jest wapń. Jego prawidłowy poziom jest niezwykle istotny, a niedobory mogą mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. W tej kategori znajdziesz wapń w kapsułkach, proszku i tabletkach. Zobacz pełną ofertę GoHerbs poniżej i wybierz takie produkty, które są dopasowane do Twoich preferencji. 

Wapń w tabletkach: działanie 

Wapń to jeden z podstawowych składników mineralnych, który pełni bardzo ważną rolę w organizmie. Jakimi właściwościami charakteryzuje się wapń? 

 • przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi,
 • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego,
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni,
 • pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, 
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych, 
 • bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek, 
 • jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. 

Wapń przede wszystkim znajduje się on w produktach mlecznych, ale także w fasoli, soi, szpinaku, kapuście włoskiej i płatkach owsianych. Składniki te powinny znaleźć się w Twojej zrównoważonej diecie. Możesz także dodatkowo sięgnąć po wapń - suplementy. Wysokiej jakości produkty znajdziesz właśnie na GoHerbs. Przede wszystkim są to tradycyjne i szybkie w suplementacji kapsułki i tabletki - wapń przyjmowany w ten sposób to wygodny sposób na uzupełnienie zbilansowanego jadłospisu. 

Cytrynian wapnia: preparat, który dobierzesz do swoich potrzeb

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju wapń. Jest on dostępny nie tylko w formie jednoskładnikowej, ale także z dodatkiem - np. magnez z wapniem; preparaty, które także znajdziesz na stronie to różne rodzaje wapnia. Są to między innymi mleczan, węglan, askorbinian czy cytrynian wapnia - przyswajalność tych propozycji jest wysoka, dlatego też cieszą się one dużą popularnością. 

Jaki suplement wapnia wybrać? 

Specjalnie dla Ciebie na GoHerbs zgromadziliśmy wysokiej jakości suplementy - wapń, który znajdziesz na stronie pochodzi od renomowanych marek, takich jak NOW Foods, Osavi czy Swanson i może być stosowany jako codzienne uzupełnienie diety. Co więcej, w tej kategorii znajdziesz także propozycje bez cukru, GMO, glutenu, jaj, nabiału i soi, a także opcje wegańskie i wegetariańskie - dzięki temu dobierzesz taki suplement, jaki wpisuje się w Twoje wymagania i potrzeby. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 59,00 zł
 2. 95,00 zł
 3. 75,00 zł
 4. 109,00 zł
 5. 68,00 zł
 6. 145,00 zł
 7. 35,00 zł
 8. 49,00 zł
 9. 39,00 zł
 10. 59,00 zł
 11. 55,00 zł
 12. 45,00 zł
 13. 75,00 zł
 14. 79,00 zł
 15. 132,50 zł