Koszyk:

Wapń

(15 prod.)

Składniki mineralne to jeden z elementów budulcowych organizmu. Wpływają one na szereg funkcji ciała i biorą udział w wielu reakcjach zachodzących w organizmie. By było to jednak możliwe, istotna jest kwestia diety. Powinna być ona zbilansowana i zróżnicowana. W jej kontekście istotny jest wapń. Jego prawidłowy poziom jest niezwykle istotny, a niedobory mogą mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. W tej kategori znajdziesz wapń w kapsułkach, proszku i tabletkach. Zobacz pełną ofertę GoHerbs poniżej i wybierz takie produkty, które są dopasowane do Twoich preferencji. 

Wapń w tabletkach: działanie 

Wapń to jeden z podstawowych składników mineralnych, który pełni bardzo ważną rolę w organizmie. Jakimi właściwościami charakteryzuje się wapń? 

 • przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi,
 • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego,
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni,
 • pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, 
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych, 
 • bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek, 
 • jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. 

Wapń przede wszystkim znajduje się on w produktach mlecznych, ale także w fasoli, soi, szpinaku, kapuście włoskiej i płatkach owsianych. Składniki te powinny znaleźć się w Twojej zrównoważonej diecie. Możesz także dodatkowo sięgnąć po wapń - suplementy. Wysokiej jakości produkty znajdziesz właśnie na GoHerbs. Przede wszystkim są to tradycyjne i szybkie w suplementacji kapsułki i tabletki - wapń przyjmowany w ten sposób to wygodny sposób na uzupełnienie zbilansowanego jadłospisu. 

Cytrynian wapnia: preparat, który dobierzesz do swoich potrzeb

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju wapń. Jest on dostępny nie tylko w formie jednoskładnikowej, ale także z dodatkiem - np. magnez z wapniem; preparaty, które także znajdziesz na stronie to różne rodzaje wapnia. Są to między innymi mleczan, węglan, askorbinian czy cytrynian wapnia - przyswajalność tych propozycji jest wysoka, dlatego też cieszą się one dużą popularnością. 

Jaki suplement wapnia wybrać? 

Specjalnie dla Ciebie na GoHerbs zgromadziliśmy wysokiej jakości suplementy - wapń, który znajdziesz na stronie pochodzi od renomowanych marek, takich jak NOW Foods, Osavi czy Swanson i może być stosowany jako codzienne uzupełnienie diety. Co więcej, w tej kategorii znajdziesz także propozycje bez cukru, GMO, glutenu, jaj, nabiału i soi, a także opcje wegańskie i wegetariańskie - dzięki temu dobierzesz taki suplement, jaki wpisuje się w Twoje wymagania i potrzeby. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 39,00 zł
 2. 59,00 zł
 3. 39,00 zł
 4. 75,00 zł
 5. Promocja
  Do końca promocji:
  04 dni
  01 godz
  45 min
  52,49 zł Cena regularna: 59,00 zł -11%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,50 zł -12%
 6. 75,00 zł
 7. 109,00 zł
 8. 65,00 zł
 9. 49,00 zł
 10. 145,00 zł
 11. 45,00 zł
 12. Promocja
  52,00 zł Cena regularna: 59,00 zł -12%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 64,50 zł -19%
 13. 95,00 zł
 14. 79,00 zł
 15. 100,00 zł