Koszyk:

Ginkgo Biloba

(10 prod.)

Suplementy diety to środki spożywcze, które mogą stanowić uzupełnienie normalnej diety. Są skoncentrowanym źródłem substancji, które wykazują działanie fizjologiczne. Nie mogą one zastąpić witamin i składników mineralnych dostarczanych wraz z dietą, ale mogą stanowić dodatek do niej. Ważnym elementem suplementów są produkty pochodzenia roślinnego. Zainteresowanie tego typu naturalnymi preparatami z każdym rokiem rośnie - dlatego też można zauważyć ich coraz więcej. Jedną z roślin, która staje się coraz bardziej popularna, jest Ginkgo Biloba; suplementy z tym składnikiem dostaniesz na stronie GoHerbs. 

Ginkgo Biloba: suplementy zawierające miłorząb dwuklapowy 

Ginkgo Biloba jest inaczej nazywany miłorzębem dwuklapowym lub japońskim. Przeważnie do produkcji suplementów wykorzystuje się specjalne preparaty ziołowe otrzymywane ze sproszkowanych liści. Ginkgo Biloba ceni się przez wzgląd na jego właściwości. Wynikają one z substancji aktywnych, które zawiera ten składnik, takich jak polifenole, terpenoidy i witaminy. W tej kategorii znajdziesz różnego typu produkty, które dobierzesz przede wszystkim pod kątem celu, ale także formy i specyfiki. Przekonaj się poniżej. 

Wyciąg z miłorzębu japońskiego: tabletki i kapsułki 

Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz przede wszystkim miłorząb japoński - tabletki i kapsułki. Jest to jedna z najwygodniejszych form przyjmowania suplementów. Możesz zdecydować się na opakowania liczące od 30 do nawet 240 kapsułek. To znacznie ułatwi zaplanowanie suplementacji w czasie. Co więcej, kapsułki zamknięto w poręcznych opakowaniach: sprawdzą się one zarówno podczas użytku domowego, jak i na wyjeździe. 

Ginkgo Biloba w płynie 

Oprócz klasycznej propozycji kapsułek i tabletek, w tej kategorii znajdziesz również miłorząb japoński w płynie. Jest on dostępny w ofercie marki Swanson jako ekstrakt z Ginkgo Biloba w buteleczce z zakraplaczem. Dzięki wygodnej pipecie jest on łatwy w dozowaniu, a jego przyjmowanie jest szybkie i proste. 

Miłorząb japoński: suplement na GoHerbs 

W sklepie GoHerbs najbardziej cenimy sobie Twoje zadowolenie. Dlatego też na tej stronie zgromadziliśmy szeroki wybór produktów renomowanych marek takich jak NOW Foods, Swanson czy Holland & Barrett. Dzięki temu możesz dobrać taki suplement, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Znajdziesz u nas także produkty bez GMO, bez glutenu, jaj, nabiału i soi oraz wegańskie i wegetariańskie opcje. Dobierz odpowiednie dla siebie propozycje, które wpiszą się w Twoje indywidualne preferencje z listy poniżej. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 55,00 zł
 2. Promocja
  Do końca promocji:
  04 dni
  02 godz
  30 min
  21,99 zł Cena regularna: 29,00 zł -24%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,00 zł -24%
 3. Promocja
  Do końca promocji:
  04 dni
  02 godz
  30 min
  56,49 zł Cena regularna: 59,00 zł -4%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 67,00 zł -16%
 4. 65,00 zł
 5. 109,00 zł
 6. 79,00 zł
 7. 135,00 zł
 8. 69,00 zł
 9. 42,00 zł
 10. 45,00 zł