Koszyk:

Żelazo

(9 prod.)

Żelazo naturalnie można odnaleźć w dwóch formach - niehemowej i hemowej. Ta pierwsza występuje w produktach roślinnych np. orzechach, fasoli oraz soi. Natomiast żelazo hemowe, które charakteryzuje się także wyższą bioprzyswajalnością, znajdziesz w produktach pochodzenia odzwierzęcego - mięsie, rybach i owocach morza. Z tego względu, aby dostarczyć odpowiednią ilość żelaza do organizmu, warto zadbać o zdrową i zróżnicowaną dietę. To właśnie ona może pokryć zapotrzebowanie ciała na ten składnik. Możesz także uzupełniać ją, sięgając po preparaty żelaza dostępne w tej kategorii. Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz je w różnych formach, pochodzące od renomowanych marek, takich jak Swanson, NOW Foods i Holland & Barrett. Sprawdź, co zgromadziliśmy specjalnie dla Ciebie poniżej. 

Jakie żelazo wybrać? Suplementy dostępne na GoHerbs

Utrzymanie prawidłowego poziomu żelaza jest jednym z kluczowych czynników dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Z tego względu warto na co dzień przykładać uwagę do zbilansowanej i pełnowartościowej diety. Dlaczego trzeba pamiętać o roli żelaza w diecie? Żelazo między innymi: 

 • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych,
 • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, 
 • pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny,
 • pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, 
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, 
 • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zrównoważoną, zdrową dietę możesz także uzupełniać produktami, takimi jak żelazo w kapsułkach, w żelkach lub sprayu. Sprawdź, jakie suplementy żelaza znajdziesz w tej kategorii. 

Żelazo: suplementacja z produktami dostępnymi na GoHerbs 

Zapotrzebowanie na żelazo zależy od wielu czynników, w tym wieku, poziomu aktywności fizycznej, a także płci. Ze względu na różnorodność potrzeb w ofercie GoHerbs czekają na Ciebie preparaty zawierające żelazo w różnych formułach. Możesz postawić na żelazo w czystej postaci, bądź gotową mieszankę (wzbogaconą np. o witaminę C, witaminę B12 czy kwas foliowy). Mogą one okazać się dodatkowym wsparciem dla optymalnego funkcjonowania Twojego organizmu. W tej kategorii znajdziesz także propozycje odpowiednie dla wegetarian oraz wegan, a także takie pozbawione cukru, GMO czy glutenu. Zdecyduj, który produkt najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i wybierz go spośród propozycji od cenionych producentów, takich jak NOW Foods, Swanson czy Holland & Barrett. 

Żelazo: suplement, który dobierzesz do swoich wymagań

Żelazo w formie kapsułek jest jedną z najpopularniejszych postaci pośród suplementów - ułatwia ich regularne spożycie i zaplanowanie długości suplementacji. W ofercie znajdziesz opakowania o różnej pojemności, począwszy od 60 tabletek do nawet 180 kapsułek. W ofercie GoHerbs znajdziesz jednak znacznie większy wybór: preparaty zawierające żelazo mogą także mieć formę żelek, płynu, proszku, a nawet spray’u. Zobacz, co przygotowaliśmy w tej kategorii dla Ciebie. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 32,00 zł
 2. 55,00 zł
 3. 109,00 zł
 4. 47,00 zł
 5. Promocja
  Do końca promocji:
  04 dni
  01 godz
  22 min
  19,99 zł Cena regularna: 25,00 zł -20%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,50 zł -27%
 6. 55,00 zł
 7. 55,00 zł
 8. 29,00 zł
 9. 39,00 zł