Koszyk:

Żelazo

(9 prod.)

Żelazo naturalnie można odnaleźć w dwóch formach - niehemowej i hemowej. Ta pierwsza występuje w produktach roślinnych np. orzechach, fasoli oraz soi. Natomiast żelazo hemowe, które charakteryzuje się także wyższą bioprzyswajalnością, znajdziesz w produktach pochodzenia odzwierzęcego - mięsie, rybach i owocach morza. Z tego względu, aby dostarczyć odpowiednią ilość żelaza do organizmu, warto zadbać o zdrową i zróżnicowaną dietę. To właśnie ona może pokryć zapotrzebowanie ciała na ten składnik. Możesz także uzupełniać ją, sięgając po preparaty żelaza dostępne w tej kategorii. Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz je w różnych formach, pochodzące od renomowanych marek, takich jak Swanson, NOW Foods i Holland & Barrett. Sprawdź, co zgromadziliśmy specjalnie dla Ciebie poniżej. 

Jakie żelazo wybrać? Suplementy dostępne na GoHerbs

Utrzymanie prawidłowego poziomu żelaza jest jednym z kluczowych czynników dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Z tego względu warto na co dzień przykładać uwagę do zbilansowanej i pełnowartościowej diety. Dlaczego trzeba pamiętać o roli żelaza w diecie? Żelazo między innymi: 

 • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych,
 • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, 
 • pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny,
 • pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, 
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, 
 • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zrównoważoną, zdrową dietę możesz także uzupełniać produktami, takimi jak żelazo w kapsułkach, w żelkach lub sprayu. Sprawdź, jakie suplementy żelaza znajdziesz w tej kategorii. 

Żelazo: suplementacja z produktami dostępnymi na GoHerbs 

Zapotrzebowanie na żelazo zależy od wielu czynników, w tym wieku, poziomu aktywności fizycznej, a także płci. Ze względu na różnorodność potrzeb w ofercie GoHerbs czekają na Ciebie preparaty zawierające żelazo w różnych formułach. Możesz postawić na żelazo w czystej postaci, bądź gotową mieszankę (wzbogaconą np. o witaminę C, witaminę B12 czy kwas foliowy). Mogą one okazać się dodatkowym wsparciem dla optymalnego funkcjonowania Twojego organizmu. W tej kategorii znajdziesz także propozycje odpowiednie dla wegetarian oraz wegan, a także takie pozbawione cukru, GMO czy glutenu. Zdecyduj, który produkt najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i wybierz go spośród propozycji od cenionych producentów, takich jak NOW Foods, Swanson czy Holland & Barrett. 

Żelazo: suplement, który dobierzesz do swoich wymagań

Żelazo w formie kapsułek jest jedną z najpopularniejszych postaci pośród suplementów - ułatwia ich regularne spożycie i zaplanowanie długości suplementacji. W ofercie znajdziesz opakowania o różnej pojemności, począwszy od 60 tabletek do nawet 180 kapsułek. W ofercie GoHerbs znajdziesz jednak znacznie większy wybór: preparaty zawierające żelazo mogą także mieć formę żelek, płynu, proszku, a nawet spray’u. Zobacz, co przygotowaliśmy w tej kategorii dla Ciebie. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 49,00 zł
 2. Nowy
  109,00 zł
 3. 29,00 zł
 4. 39,00 zł
 5. 32,00 zł
 6. 47,00 zł
 7. 25,00 zł
 8. 55,00 zł
 9. 55,00 zł