Koszyk:

Fo-Ti

(2 prod.)

W tradycji chińskiej grzyby są często wykorzystywanym składnikiem ze względu na swoje unikatowe wartości odżywcze i bogactwo składników mineralnych. Jednym z podstawowych gatunków jest grzyb He Shou Wu, czyli Fo-Ti. Przypisuje się mu wiele właściwości, przez co może on wspierać optymalną kondycję ciała. Od niedawna jego popularność rośnie także poza Chinami - w Europie czy Ameryce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wśród renomowanych marek łatwo można znaleźć odpowiednie suplementy diety. 

Grzyby FoTi: czym są He Shou Wu? 

Grzyby Fo-Ti (rdest wielokwiatowy) wyróżnia charakterystyczny podłużny kształt korzenia oraz brązowo-czarny kolor. To właśnie ze względu na intensywną barwę w tradycji chińskiej przypisuje mu się wiele właściwości. W rzeczywistości może on mieć wpływ na utrzymanie optymalnego zdrowia. Za jego wpływ na funkcjonowanie organizmu odpowiadają substancje aktywne znajdujące się w korzeniu He Shou Wu, czyli np. fitosterole, taniny, a także cynk i żelazo. 

Korzeń Fo-Ti (He Shou Wu): właściwości i zastosowanie 

Korzeń rdestu wielokwiatowego, czyli korzenia grzyba Fo-Ti, sprowadza się przede wszystkim do spożywania go w zmielonej postaci. Otrzymany w ten sposób proszek można dodać do soków i koktajli lub po prostu wypić z wodą. Jeśli jednak nie przepadasz za aromatem grzybów, lepszą formą spożycia będzie suplementacja He Shou Wu; sklep GoHerbs przygotował dla Ciebie szeroką ofertę. Znajdziesz tu korzeń Fo-Ti w postaci wygodnych kapsułek zamkniętych w poręcznych opakowaniach. Dzięki temu dopasujesz suplementacje do własnych preferencji i codziennej rutyny. Sprawdź, co znajdziesz w kategorii poniżej i dopasuj suplementację do swoich potrzeb. 

Fo-Ti: suplement rdestu wielokwiatowego na GoHerbs 

Wybierając suplementy, warto postawić na propozycje od znanych i zaufanych dostawców. W tej kategorii w sklepie internetowym GoHerbs znajdziesz produkty marki Swanson oraz Now Foods. Produkty tych marek są tworzone w oparciu o rygorystyczne zasady bezpieczeństwa i spełniają odpowiednie normy. W ich składzie znajduje się wysokiej jakości korzeń rdestu wielokwiatowego, zapewniając w ten sposób optymalne wsparcie codziennej diety. Co więcej, pośród dostępnych propozycji znajdziesz produkty pozbawione glutenu bądź GMO, dzięki czemu z łatwością dostosujesz suplementacje do swoich preferencji żywieniowych, zwłaszcza jeśli wykluczasz pewne składniki ze swojej diety. Zobacz, jakie produkty znajdziesz w poniższej kategorii i dobierz takie, które wpiszą się w Twoje indywidualne wymagania. 

Czytaj więcej Czytaj mniej