Koszyk:

BCAA

(18 prod.)

Aktywność fizyczna to podstawa zdrowego stylu życia. Łącząc ją z odpowiednio zbilansowaną dietą, dopasowaną do Twojego stanu zdrowia, możesz cieszyć się nie tylko dobrą kondycją, ale także dobrym samopoczuciem. Dodatkiem do Twojej rutyny mogą być suplementy diety - na przykład takie, które znajdziesz w tej kategorii. Specjalnie dla Twojej wygody umieściliśmy tutaj aminokwasy BCAA, spośród których możesz wybierać. Dzięki szerokiej ofercie możesz postawić na propozycje, które będa spełniały Twoje wymagania i potrzeby. 

Aminokwasy BCAA: co to jest? 

Być może dopiero zaczynasz swoje treningi na siłowni - wtedy z pewnością zadajesz sobie pytanie, czym są aminokwasy BCAA. BCAA to typ aminokwasów rozgałęzionych - tworzą je leucyna, walina i izoleucyna. Są one składnikami białek, ale też mogą brać udział w wielu procesach fizjologicznych w organizmie człowieka. Należą one do aminokwasów egzogennych. Oznacza to, że muszą być dostarczane wraz z pożywieniem, ponieważ organizm nie potrafi ich sam wytworzyć. Niedobory BCAA zdarzają się rzadko - odpowiednia dieta pokrywa zapotrzebowanie organizmu na te aminokwasy. Sportowcy często jednak sięgają po dodatkowe ich źródło, czyli odżywki BCAA. 

Aminokwasy BCAA w proszku, w płynie i tabletkach 

By zapewnić Ci jak największy wybór produktów, znajdziesz u nas aminokwasy BCAA w różnych formach. Przede wszystkim są to wygodne BCAA w tabletkach lub kapsułkach. Są one wygodne i szybkie w przyjmowaniu. Możesz też łatwo zabrać je ze sobą, jeśli wybierasz się w podróż. Kierując się instrukcjami na opakowaniu zawsze przyjmiesz odpowiednią porcję. Możesz także zaplanować suplementację w czasie pod kątem tego, ile kapsułke bądź tabletek znajdziesz w opakowaniu. To jednak nie wszystko. Niezwykle popularną formą przyjmowania tego typu suplementów jest BCAA w proszku. W ten sposób możesz je przygotować przed wyjściem na siłownię i cieszyć się różnymi smakami produktu. Do wyboru masz ich mnóstwo - większość z nich to świeże, owocowe smaki. Możesz także wybrać BCAA bez smaku. Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz także BCAA w płynie do picia - możesz zdecydować się na dużą butelkę lub kilka niewielkich, idealnie podzielonych na porcje do przyjmowania w ciągu dnia. 

Aminokwasy BCAA: jak brać?

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób najlepiej przyjmować BCAA. Odpowiedź znajdziesz na etykiecie wybranego produktu - najlepiej kierować się zaleceniami producenta, które zależą od stopnia koncentracji składników oraz jego formy. Niezależnie od tego, jakie wybierzesz BCAA, suplementacja będzie szybka i wygodna - przekonaj się o tym sięgając po poniższe propozycje. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 155,00 zł
 2. 109,00 zł
 3. 109,00 zł
 4. 145,00 zł
 5. 145,00 zł
 6. 119,00 zł
 7. 85,00 zł
 8. 85,00 zł
 9. 109,00 zł
 10. 96,50 zł
 11. 96,50 zł
 12. 96,50 zł
 13. 109,00 zł
 14. 109,00 zł
 15. 89,50 zł
 16. 105,00 zł
 17. 145,00 zł
 18. Nowy
  555,00 zł 666,00 zł