Koszyk:

Kwas Hialuronowy

(8 prod.)

Kategorię produktów anti-aging tworzą suplementy, które mogą stanowić codzienny dodatek do zbilansowanej diety. Znajdziesz tutaj propozycje z koenzymem Q10, tabletki na włosy, skórę i paznokcie oraz kwas hialuronowy. Choć jest on najbardziej znany w Europie z jego zastosowania w medycynie estetycznej, na jego bazie tworzy się także łatwe w stosowaniu na co dzień suplementy diety. W tej kategorii znajdziesz go w różnych formach, a ilość kapsułek lub płynu dostosujesz do swoich wymagań. Sprawdź poniżej, co znajdziesz w tej kategorii. 

Kwas hialuronowy: działanie

Nazwa kwasu hialuronowego pochodzi od greckiego słowa “hyalos” - oznacza ono “szklisty”. Nawiązuje to do przejrzystego wyglądu kwasu. Jego największą ilość organizm magazynuje w skórze, a także w chrząstce, mazi stawowej, mięśniach i układzie limfatycznym. Znajduje się on także w ciałku szklistym i filmie łzowym, a nawet mózgu. Jeśli z kolei chodzi o pokarmy, jego spore ilości zawierają składniki pokarmowe bogate w fitoestrogeny, takie jak soja, soczewica czy nasiona roślin strączkowych. Dodatkiem do diety bogatej w te produkty może być suplementacja; kwas hialuronowy w tej kategorii znajdziesz w wielu różnych postaciach. Są to między innymi wygodne w przyjmowaniu płyny i kapsułki. Do wyboru masz mnóstwo różnych opcji - sprawdź, jakich. 

Dobry kwas hialuronowy w tabletkach: jak wybrać? 

Wybrany przez Ciebie suplement diety z kwasem hialuronowym musi spełniać nie tylko twoje wymagania i potrzeby - musi być także stworzony z wysokiej jakości surowców i spełniać rygorystyczne normy produkcyjne. W tej kategorii znajdziesz produkty renomowanych marek, które dbają o to, by dostarczyć Ci propozycje dopracowane w każdym calu. Są to między innymi marki Jarrow Formulas, Doctor’s Best i NOW Foods: w ich ofercie znajdziesz kwas hialuronowy - tabletki bądź kapsułki. Są one łatwe do połknięcia - wystarczy popić odpowiednią porcję wodą. Z kolei NOW Foods i Neocell proponują kwas hialuronowy do picia. Przekonaj się, która opcja jest dla Ciebie najlepsza. 

Kwas hialuronowy: na co zwrócić uwagę przy decyzji 

W tej kategorii znajdziesz produkty, które różnią się nie tylko formą, ale także ilością substancji aktywnej. Możesz wybierać między wieloma produktami, które w składzie mają kwas hialuronowy - tabletki 200mg, 50mg, 100mg to tylko niektóre z opcji. Na tym jednak nie koniec - masz także wybór co do ilości produktu w opakowaniu. W przypadku kapsułek możesz zdecydować się na 30, 60, 90 lub nawet 120 kapsułek. Wybierz idealny dla siebie kwas hialuronowy; suplement, który dobierzesz z tej kategorii może stanowić codzienne wsparcie diety. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 219,00 zł
  2. 89,00 zł
  3. 59,00 zł
  4. 84,00 zł
  5. 115,00 zł
  6. 195,00 zł
  7. 68,00 zł
  8. 149,00 zł