Koszyk:

Kwas Hialuronowy

(8 prod.)

Kategorię produktów anti-aging tworzą suplementy, które mogą stanowić codzienny dodatek do zbilansowanej diety. Znajdziesz tutaj propozycje z koenzymem Q10, tabletki na włosy, skórę i paznokcie oraz kwas hialuronowy. Choć jest on najbardziej znany w Europie z jego zastosowania w medycynie estetycznej, na jego bazie tworzy się także łatwe w stosowaniu na co dzień suplementy diety. W tej kategorii znajdziesz go w różnych formach, a ilość kapsułek lub płynu dostosujesz do swoich wymagań. Sprawdź poniżej, co znajdziesz w tej kategorii. 

Kwas hialuronowy: działanie

Nazwa kwasu hialuronowego pochodzi od greckiego słowa “hyalos” - oznacza ono “szklisty”. Nawiązuje to do przejrzystego wyglądu kwasu. Jego największą ilość organizm magazynuje w skórze, a także w chrząstce, mazi stawowej, mięśniach i układzie limfatycznym. Znajduje się on także w ciałku szklistym i filmie łzowym, a nawet mózgu. Jeśli z kolei chodzi o pokarmy, jego spore ilości zawierają składniki pokarmowe bogate w fitoestrogeny, takie jak soja, soczewica czy nasiona roślin strączkowych. Dodatkiem do diety bogatej w te produkty może być suplementacja; kwas hialuronowy w tej kategorii znajdziesz w wielu różnych postaciach. Są to między innymi wygodne w przyjmowaniu płyny i kapsułki. Do wyboru masz mnóstwo różnych opcji - sprawdź, jakich. 

Dobry kwas hialuronowy w tabletkach: jak wybrać? 

Wybrany przez Ciebie suplement diety z kwasem hialuronowym musi spełniać nie tylko twoje wymagania i potrzeby - musi być także stworzony z wysokiej jakości surowców i spełniać rygorystyczne normy produkcyjne. W tej kategorii znajdziesz produkty renomowanych marek, które dbają o to, by dostarczyć Ci propozycje dopracowane w każdym calu. Są to między innymi marki Jarrow Formulas, Doctor’s Best i NOW Foods: w ich ofercie znajdziesz kwas hialuronowy - tabletki bądź kapsułki. Są one łatwe do połknięcia - wystarczy popić odpowiednią porcję wodą. Z kolei NOW Foods i Neocell proponują kwas hialuronowy do picia. Przekonaj się, która opcja jest dla Ciebie najlepsza. 

Kwas hialuronowy: na co zwrócić uwagę przy decyzji 

W tej kategorii znajdziesz produkty, które różnią się nie tylko formą, ale także ilością substancji aktywnej. Możesz wybierać między wieloma produktami, które w składzie mają kwas hialuronowy - tabletki 200mg, 50mg, 100mg to tylko niektóre z opcji. Na tym jednak nie koniec - masz także wybór co do ilości produktu w opakowaniu. W przypadku kapsułek możesz zdecydować się na 30, 60, 90 lub nawet 120 kapsułek. Wybierz idealny dla siebie kwas hialuronowy; suplement, który dobierzesz z tej kategorii może stanowić codzienne wsparcie diety. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 68,00 zł
 2. Promocja
  79,00 zł Cena regularna: 89,00 zł -11%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 87,00 zł -9%
 3. 59,00 zł
 4. 84,00 zł
 5. 115,00 zł
 6. 149,00 zł
 7. Promocja
  Do końca promocji:
  03 dni
  01 godz
  51 min
  192,99 zł Cena regularna: 219,00 zł -12%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 192,99 zł
 8. 199,00 zł