Koszyk:

Gotu Kola

(2 prod.)

Zainteresowanie produktami roślinnymi, zwłaszcza adaptogenami, współcześnie staje się coraz bardziej widoczne. Związki pozyskiwane z ziół i roślin stanowią istotny element wielu suplementów diety. Dzięki temu mogą one stanowić wsparcie zbilansowanej diety, która jest podstawą zdrowego stylu życia. Jednym z adaptogenów, który jest szczególnie popularny, jest Gotu Kola. Produkty zawierające ten składnik tworzą szeroką gamę produktów. Na GoHerbs znajdziesz takie propozycje, jak kapsułki i tabletki Gotu Kola: Swanson i NOW Foods to nie jedyne marki, które zajmują się ich produkcją. 

Gotu Kola: wąkrotka azjatycka - czym jest?

W Indiach i Nepalu znana jest jako Gotu Kola lub Brahmi czy też Sarawati. Ta roślina przede wszystkim jednak występuje pod nazwą wąkrotka azjatycka. Ma ona niewielkie, zaokrąglone, karbowane na brzegu liście, które dorastają do nawet 6cm średnicy. Najczęściej można ją znaleźć na brzegach rzek. Gotu Kola jest jednym z istotnych składników mieszanek ajurwedyjskich - tam stosuje się nie tylko jej liście, ale całą roślinę wraz z korzeniami. 

Gotu Kola: Swanson i nie tylko 

Renomowane marki, których ofertę znajdziesz w tej kategorii, to przede wszystkim Swanson i NOW Foods. Obie te firmy przede wszystkim chcą wspierać dobre zdrowe i samopoczucie z pomocą swoich produktów. Dlatego też przede wszystkim dbają one o wyjątkową jakość swojej oferty, a bezpieczeństwo produkowanych przez nie produktów to efekt rygorystycznych norm pod względem dobierania surowców i wytwarzania suplementów. 

Gotu Kola: kapsułki wygodne w stosowaniu 

W przypadku suplementów diety, Gotu Kola najczęściej ma postać tabletek bądź kapsułek. Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz ją w tej drugiej formie. Gotu Kola kapsułki to propozycje, które są wygodne w stosowaniu. Ich ilość w opakowaniu dopasujesz do długości planowanej suplementacji. Znajdziesz u nas propozycje liczące od 60 do 120 kapsułek. Co więcej, wszystkie propozycje zamknięto w poręcznych opakowaniach. To sprawia, że są one łatwe w przyjmowaniu zarówno w domu, jak i podczas wyjazdu. 

Gotu Kola- suplement, który wybierzesz na GoHerbs 

W tej kategorii znajdziesz suplementy renomowanych marek, które dbają przede wszystkim o ich skład oraz wyjątkową jakość. Na tym nie koniec. Marki te chcą jak najlepiej dopasować się do Twoich potrzeb. Dlatego znajdziesz tutaj propozycje produktów bez glutenu, jaj, nabiału i soi. W ten sposób możesz dobrać produkty, które będą odpowiadały Twoim preferencjom. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej. 

Czytaj więcej Czytaj mniej