Koszyk:

MuscleMeds

Suplementy i odżywki sportowe to produkty, które mają wspierać plan treningowy. Dostarczają dodatkowych aminokwasów, białek lub innych substancji - zależnie od tego, na jakie produkty się zdecydujesz. Mogą być stosowane wedle zaleceń producenta na etykiecie i być dodatkiem do zbilansowanej diety. Marką, która zajmuje się produkcją jednych z najlepszych izolatów białka wołowego na świecie, jest MuscleMeds. Specjalnie opracowany przez markę izolat MuscleMeds Carnivor zrewolucjonizował przemysł odżywek białkowych. Jest to przetestowana alternatywa dla białka serwatkowego, która nie zawiera laktozy, tłuszczu ani cholesterolu. Dodatkowo, Carnivor zawiera wysokie stężenie aminokwasów i jest szybko trawione przez organizm. Sprawdź, dlaczego warto sprawdzić, jak działa ten suplement dla sportowców. 

MuscleMeds: gainer dla Ciebie 

Gainery to specjalna grupa produktów, które bazują na węglowodanach. W ofercie marki MuscleMeds także je znajdziesz. Możesz dobrać do własnych indywidualnych potrzeb nie tylko gramaturę produktu - od 888g aż po niemal 3kg; ale także smak. Wśród nich znajduje się klasyczna wanilia i czekolada, a także smak truskawkowy czy masło orzechowe. Dzięki tak szerokiemu wyborowi dobierzesz produkt do swoich potrzeb - co z pewnością stanowi zaletę produktu. Na tym jednak nie koniec. Gainery przeważnie mają postać łatwo rozpuszczającego się proszku. Wystarczy kierować się zaleceniami producenta na opakowaniu, by w szybki sposób sporządzić napój. Możesz go zabrać ze sobą gdziekolwiek zechcesz. 

MuscleMeds: BCAA i aminokwasy 

Dla sportowców szczególnie ważne są aminokwasy. Dlatego też w ofercie MuscleMeds znajdziesz ich wyjątkowe mieszanki. Są to nie tylko aminokwasy rozgałęzione BCAA, ale także mieszanki różnego typu aminokwasów wraz z BCAA. Zobacz, jakie znajdziesz w pełnej ofercie marki i wybierz odpowiednie propozycje dla siebie. 

MuscleMeds: pełna oferta GoHerbs 

Marka MuscleMeds przede wszystkim skupia się na opracowywaniu najnowocześniejszych receptur białkowych dla sportowców. Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu. Propozycje dla sportowców MuscleMeds mogą być stosowane jako dodatek do diety. Wyjątkowa receptura propozycji tej marki bierze pod uwagę zwłaszcza potrzeby osób, które nie tolerują laktozy - dlatego wszystkie produkty tej marki są jej pozbawione. Na tym nie koniec. Wyjątkowe produkty marki są także tworzone bez cukru, co stanowi ich dodatkową zaletę. Sprawdź, jakie propozycje poniżej najlepiej wpiszą się w Twoje potrzeby. 

  1. 343,00 zł
  2. 329,00 zł
  3. 329,00 zł
  4. 299,00 zł
  5. 399,00 zł