Koszyk:

Selen

(12 prod.)

Mikroelementy są istotną częścią diety człowieka. Dlatego też pozyskiwanie ich ze składników pokarmowych jest niezwykle ważne. Możesz to osiągnąć przede wszystkim dzięki zbilansowanej diecie - to właśnie odpowiednio opracowany jadłospis może ich wszystkich dostarczyć. Dodatkiem do diety mogą być suplementy z selenem, które znajdziesz w tej kategorii. Pierwiastek ten śladowo występuje w wodzie i glebie - dlatego też odgrywa pewną rolę w życiu i utrzymaniu zdrowia człowieka. 

Co to selen? 

Selen to jeden z pierwiastków - mikroelementów. Jest on składnikiem aminokwasów, które tworzą istotne dla organizmu człowieka enzymy. Przyjmowany jest głównie ze składnikami pokarmowymi. Mięso, ryby, produkty zbożowe, nabiał, a także warzywa kapustne, czosnkowe i strączkowe - to w nich najłatwiej znaleźć selen. Na co wpływa ten pierwiastek? 

 • przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy,
 • pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie, 
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i tarczycy, 
 • pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. 

Selen: suplement diety, który dopasujesz do swoich potrzeb

W tej kategorii znajdziesz propozycje, które mogą stanowić codzienny dodatek do zbilansowanej, zdrowej diety. Zgromadziliśmy tu dla Ciebie preparaty renomowanych marek - NOW Foods, Swanson czy Osavi. Marki te dbają przede wszystkim o wysoką jakość proponowanych składników. Swoje suplementy tworzą na bazie nowoczesnych receptur, wiążąc właściwości naturalnych składników w taki sposób, by w Twoje ręce trafiał dopracowany pod każdym kątem produkt. Chcemy dać Ci jak największy wybór, dlatego na GoHerbs znajdziesz także produkty z różną ilością substancji aktywnej. Dzięki temu możesz dobrać je do swoich wymagań. Możesz także zdecydować się na produkty bez cukru, GMO, glutenu, jaj, nabiału i soi. Wśród wielu dostępnych opcji są także preparaty z selenem wegańskie i wegetariańskie - mogą być one stosowane przez osoby, które wykluczają z diety pewne składniki. 

Selen: tabletki i kapsułki dostępne na GoHerbs

Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz selen zarówno w postaci jednoskładnikowej, jak i z dodatkami - np. z witaminą E lub jod i selen w tabletkach. Kapsułki i tabletki to jedna z najczęstszych form, w jakich występują suplementy. Są one wygodne w stosowaniu - co więcej, ich ilość możesz dobrać wedle własnych preferencji. W tej kategorii znajdziesz selen - suplement diety w ilości od 60 do nawet 250 kapsułek. Dzięki temu z łatwością zaplanujesz swoją suplementację. Jeśli chcesz stosować selen, suplementacja może też odbywać się z pomocą preparatów w sprayu - szybko i bezproblemowo. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 59,00 zł
 2. 49,00 zł
 3. 68,00 zł
 4. 59,00 zł
 5. 39,00 zł
 6. 29,00 zł
 7. 95,00 zł
 8. 29,00 zł
 9. 22,00 zł
 10. 55,00 zł
 11. 35,00 zł
 12. 75,00 zł