Koszyk:

Selen - Ochrona Przed Wolnymi Rodnikami

(12 prod.)

Mikroelementy są istotną częścią diety człowieka. Dlatego też pozyskiwanie ich ze składników pokarmowych jest niezwykle ważne. Możesz to osiągnąć przede wszystkim dzięki zbilansowanej diecie - to właśnie odpowiednio opracowany jadłospis może ich wszystkich dostarczyć. Dodatkiem do diety mogą być suplementy z selenem, które znajdziesz w tej kategorii. Pierwiastek ten śladowo występuje w wodzie i glebie - dlatego też odgrywa pewną rolę w życiu i utrzymaniu zdrowia człowieka. 

Co to selen? 

Selen to jeden z pierwiastków - mikroelementów. Jest on składnikiem aminokwasów, które tworzą istotne dla organizmu człowieka enzymy. Przyjmowany jest głównie ze składnikami pokarmowymi. Mięso, ryby, produkty zbożowe, nabiał, a także warzywa kapustne, czosnkowe i strączkowe - to w nich najłatwiej znaleźć selen. Na co wpływa ten pierwiastek? 

 • przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy,
 • pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie, 
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i tarczycy, 
 • pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. 

Selen: suplement diety, który dopasujesz do swoich potrzeb

W tej kategorii znajdziesz propozycje, które mogą stanowić codzienny dodatek do zbilansowanej, zdrowej diety. Zgromadziliśmy tu dla Ciebie preparaty renomowanych marek - NOW Foods, Swanson czy Osavi. Marki te dbają przede wszystkim o wysoką jakość proponowanych składników. Swoje suplementy tworzą na bazie nowoczesnych receptur, wiążąc właściwości naturalnych składników w taki sposób, by w Twoje ręce trafiał dopracowany pod każdym kątem produkt. Chcemy dać Ci jak największy wybór, dlatego na GoHerbs znajdziesz także produkty z różną ilością substancji aktywnej. Dzięki temu możesz dobrać je do swoich wymagań. Możesz także zdecydować się na produkty bez cukru, GMO, glutenu, jaj, nabiału i soi. Wśród wielu dostępnych opcji są także preparaty z selenem wegańskie i wegetariańskie - mogą być one stosowane przez osoby, które wykluczają z diety pewne składniki. 

Selen: tabletki i kapsułki dostępne na GoHerbs

Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz selen zarówno w postaci jednoskładnikowej, jak i z dodatkami - np. z witaminą E lub jod i selen w tabletkach. Kapsułki i tabletki to jedna z najczęstszych form, w jakich występują suplementy. Są one wygodne w stosowaniu - co więcej, ich ilość możesz dobrać wedle własnych preferencji. W tej kategorii znajdziesz selen - suplement diety w ilości od 60 do nawet 250 kapsułek. Dzięki temu z łatwością zaplanujesz swoją suplementację. Jeśli chcesz stosować selen, suplementacja może też odbywać się z pomocą preparatów w sprayu - szybko i bezproblemowo. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. Promocja
  49,00 zł Cena regularna: 59,00 zł -17%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 62,50 zł -22%
 2. 35,00 zł
 3. 75,00 zł
 4. 39,00 zł
 5. Promocja
  49,00 zł Cena regularna: 69,00 zł -29%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,50 zł -29%
 6. 95,00 zł
 7. 59,00 zł
 8. 22,00 zł
 9. 29,00 zł
 10. 49,00 zł
 11. 29,00 zł
 12. 55,00 zł