Koszyk:

Żeń-Szeń

(7 prod.)

Zachowanie równowagi organizmu to efekt wewnętrznego systemu kontroli procesów życiowych. By było to możliwe, niezbędne jest dostarczanie mu odpowiednich wartości odżywczych wraz ze zbilansowaną dietą. Istotne są też ćwiczenia i brak stresu. Codziennie jednak trudno jest go unikać, dlatego tak istotny jest odpoczynek. Twój zdrowy styl życia mogą wspierać adaptogeny - takie jak choćby suplementy z żeń-szeniem. W tej kategorii znajdziesz produkty w różnych formach, które dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź poniżej. 

Jaki żeń szeń kupić? 

Żeń-szeń to niewielka roślina, która swoim wyglądem przypomina nieco korzeń pietruszki. Skrywa ona w sobie jednak nieco inne substancje niż to warzywo. Żeń-szeń zawiera w sobie około 200 różnych substancji, w tym między innymi saponiny, witaminy, cholinę i mikroelementy. Rośnie najczęściej na północnych terenach leśnych - w Chinach, Mandżurii i Korei. Ze względu na swoje działanie jest uznawany za adaptogen. Może stanowić codzienne uzupełnienie diety - jego suplementacja wspiera optymalny stan organizmu. Jak jednak wybrać odpowiedni produkt? Preparaty z żeń szeniem możesz dobrać pod kątem swoich indywidualnych potrzeb, zwracając uwagę na formę bądź ilość substancji aktywnej w suplemencie. 

Żeń-szeń - suplementacja z wygodnymi kapsułkami 

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim preparaty z żeń-szeniem w formie kapsułek. Jest to jedna z najwygodniejszych form przyjmowania suplementów. Dzięki kapsułkom możesz łatwo zaplanować swoją suplementację w czasie - znajdziesz tutaj propozycje liczące od 30 do 250 kapsułek. W ten sposób mogą one stanowić codzienny dodatek do Twojej zbilansowanej diety.  

Żeń-szeń: suplementy na GoHerbs 

Na stronie internetowej GoHerbs dbamy przede wszystkim o to, żeby dostarczać Ci wyjątkowych propozycji, które dopasujesz do swoich preferencji. Oznacza to także ofertę bez GMO, glutenu, jaj, nabiału i soi oraz wegańskie i wegetariańskie alternatywy. Dzięki temu możesz stosować suplementy dostępne w tej kategorii nawet jeśli wykluczasz z diety pewne składniki. 

Suplement diety: żeń-szeń Swanson 

Oferta renomowanych marek, którą dla Ciebie zgromadziliśmy w tej kategorii, to przede wszystkim dopracowane pod każdym kątem propozycje marek, które chcą wspierać Cię w utrzymaniu optymalnej kondycji organizmu. Znajdziesz tutaj ofertę NOW Foods, Holland & Barrett, a także Swanson. Dzięki wielu różnym opcjom możesz dobrać odpowiedni preparat do swoich potrzeb, na przykład pod kątem ilości substancji aktywnej. Przekonaj się, jakie produkty znajdziesz poniżej.

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 85,00 zł
  2. 69,00 zł
  3. 45,00 zł
  4. 72,00 zł
  5. 125,00 zł
  6. 65,00 zł
  7. 45,00 zł