Koszyk:

Kordyceps

(5 prod.)

Pośród ponad 1400 rozpoznanych jak dotąd gatunków grzybów cordyceps wyróżnia się nie tylko ze względu na cenne wartości odżywcze, ale także wyjątkowy cykl życia. Zarodniki grzybni pasożytują na owadach, pochłaniając je całkowicie od wewnątrz. Dzięki temu w składzie grzyba znajdują się składniki, które korzystnie wpływają na optymalne funkcjonowanie organizmu człowieka. Wiele osób sięga po ten gatunek grzyba (szczególnie w postaci suplementów diety) ze względu na jego właściwości. Dzięki nim grzyb cordyceps może stać się jednym z elementów zdrowego stylu życia i zbilansowanej diety oraz może wspierać optymalne funkcjonowanie wielu układów w organizmie. 

Cordyceps: co to jest? 

Kordyceps, znany także jako maczużnik chiński, pochodzi z Tybetu, porastając tamtejsze wyżyny. Najczęściej można go spotkać na wysokościach sięgających nawet 5000m n.p.m. Od wieków stosowany jest jako istotny składnik wielu mieszanek w tamtejszym rejonie. W tradycji chińskiej uważa się. że pozwala zachować balans między siłami yin i yang. Ze względu na to, że kordyceps obecnie stał się gatunkiem zagrożonym, na potrzeby produkcji suplementów oraz innych produktów na jego bazie, zdecydowano się na to, by hodować go przemysłowo. Z tego względu, jeśli interesuje Cię cordyceps - suplement, najlepiej sięgać po propozycje od zaufanych producentów takich jak Swanson, Osavi czy cordyceps Now Foods. Wówczas zyskujesz pewność, że znajdujące się w nich ekstrakty z grzyba cordyceps są najwyższej jakości. 

Cordyceps: jaki wybrać? 

Kompleksowa troska o organizm na co dzień to przede wszystkim dbanie o zbilansowaną dietę, podejmowanie się aktywności fizycznej oraz pamiętanie o odpowiednim odpoczynku. Wsparciem dla optymalnego stanu zdrowia mogą być suplementy diety dopasowane do Twoich indywidualnych preferencji. W ofercie GoHerbs znajdziesz zarówno propozycje odpowiednie dla wegan i wegetarian, jak i suplementy dla osób ograniczających inne składniki pokarmowe np. gluten, nabiał czy soję. Taka różnorodność pozwoli Ci cieszyć się korzyściami z suplementacji, która wpisze się w Twój styl życia. Sprawdź, który produkt okaże się dla Ciebie idealny. 

Cordyceps kapsułki:  co znajdziesz w ofercie GoHerbs? 

W sklepie internetowym GoHerbs znajdziesz przede wszystkim suplementy z grzybem kordyceps zamknięte w wygodnych kapsułkach. Dzięki takiej formie z łatwością zadbasz o jego regularne stosowanie niezależnie od swojego codziennego planu dnia. Ponadto każdy z nich zamknięty jest w poręcznym opakowaniu, którego pojemność możesz dobrać wedle własnych preferencji - od 60 do nawet 120 kapsułek. To pozwoli Ci zaplanować suplementacje w czasie, zabrać produkt w podróż czy do pracy. Zapoznaj się z produktami w tej kategorii i wybierz swój ulubiony suplement z kordycepsem.

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 82,00 zł
  2. 89,00 zł
  3. Bestseller
    55,00 zł
  4. 42,00 zł
  5. 69,00 zł