Koszyk:

Kwas R-Liponowy

(0 prod.)

Rola zbilansowanej diety w życiu człowieka jest nieoceniona. Przede wszystkim wpływa ona na pracę wszystkich narządów i układów w ciele człowieka - między innymi na układ krwionośny. Bardzo ważne są także ćwiczenia i odpoczynek. Wsparciem dla zróżnicowanej diety są suplementy - takie jak kwas R alfa liponowy; właściwości tego składnika są obecnie przedmiotem wielu badań naukowych. Sprawdź, co znajdziesz w tej kategorii i dobierz odpowiednie dla siebie suplementy w tej kategorii. 

Kwas alfa liponowy - R-ALA: co to jest? 

Kwas R-liponowy to wysoko przyswajalna forma kwasu alfa liponowego. Kwas alfa liponowy to związek witaminopodobny. Uznaje się go za antyoksydant. Choć organizm człowieka jest w stanie go produkować, robi to w niewielkim stopniu. Dlatego też warto pamiętać o tym, by dostarczać go wraz z dietą. Z tego względu warto dostarczać wraz z jadłospisem warzyw, otrębów ryżowych i podrobów. Możesz także dodatkowo go suplementować.

Kwas R-alfa liponowy: preparaty na GoHerbs 

Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz głównie suplementy w formie kapsułek. Są one łatwe i szybkie do połknięcia, dzięki czemu stanowią jedną z najwygodniejszych form suplementacji. Wystarczy kierować się instrukcjami zawartymi na etykiecie - producent określa w tym miejscu, jaka porcja jest odpowiednia oraz daje przydatne wskazówki, jak stosować preparat. To jednak nie wszystko. Aby maksymalnie ułatwić Ci decyzję, poniżej zgromadziliśmy również produkty wegańskie i wegetariańskie. Niektóre z nich powstały także bez GMO, glutenu i soi. Mogą zatem być stosowane przez osoby, które wykluczają z diety te składniki. Wybrany przez siebie suplement możesz dobrać poprzez ilość kapsułek - 60 lub 180 dla dłuższego stosowania. Możesz także sięgnąć po kwas alfa liponowy R-ALA 200 mg, 240mg, 100 mg lub 50mg. 

Kwas R alfa liponowy: Swanson, Doctor’s Best i wiele innych 

GoHerbs to platforma, która dba przede wszystkim o to, by zapewnić Ci szeroki wybór produktów. Oprócz preparatów z kwasem alf aliponowym, znajdziesz także środki zawierające alfa liponowy kwas R-ALA - właśnie w tej kategorii. Zdecydowanie warto przede wszystkim zwrócić uwagę na produkt Kwas R alfa liponowy Swanson. To jednak nie wszystko - znajdziesz tu również produkty Doctor’s Best i Life Extension. Marki te są znane zwłaszcza na amerykańskim rynku suplementów. Mogą one stanowić dodatek do codziennej diety. Sprawdź, jakie propozycje znajdziesz poniżej - i wybierz takie, które będą najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom i wymaganiom.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.