Koszyk:

Chaga

(2 prod.)

Suplementy grzybowe to jedne z obecnie najpopularniejszych produktów spożywczych, zawierających substancje aktywne w skoncentrowanej formie. Tego typu suplementy przeważnie pochodzą z krajów Azji i cechują się wyjątkowymi właściwościami. Przez to mogą stanowić dodatkowe wsparcie dla Twojej zbilansowanej diety. Jednym z takich produktów jest grzyb chaga, znany także jako huba brzozowa. Szczególnie doceniany jest w tradycji ludowej w rejonach Syberii. Dużym zainteresowaniem cieszy się także w różnych częściach Azji. Stopniowo jego popularność rośnie także w Europie czy w Ameryce. Najłatwiejszym sposobem na to, by włączyć do diety grzyb chaga, jest skorzystanie z suplementów, które zawierają go w swoim składzie. Sprawdź, co znajdziesz w tej kategorii i dobierz odpowiednie dla siebie produkty. 

Chaga grzyb: właściwości 

Huba brzozowa porasta naturalnie drzewa liściaste, w szczególności (zgodnie z nazwą) brzozy. Uznawany jest on za pasożyta - powoduje bowiem charakterystyczną białą zgniliznę drewna, na którym rozwija się latami. Choć niekorzystnie wpływa na stan drzew, na organizm ludzki może mieć zupełnie inne działanie. Bezpiecznie opracowane formuły suplementów oraz napary z tego grzyba mogą wspierać optymalne funkcjonowanie ciała. Hubę brzozową nazywa się także błyskoporkiem podkorowym - ma on wygląd bezkształtnej narośli, która przeważnie pojawia się na północnej stronie pnia. Nazwa handlowa preparatów z tym składnikiem to chaga - grzyby te stosuje się dla optymalnego funkcjonowania organizmu.

Chaga grzyb: sklep GoHerbs 

Tradycyjnym sposobem na przygotowanie chaga jest wyciąg z huby brzozowej w formie naparu. Najczęściej wykonuje się go ze zmielonej grzybni. Często parzy się ją wraz z czarną herbatą. W Polsce najłatwiej jednak o suplementy z chaga. Co więcej, są one wygodne w przyjmowaniu - dzięki określonej na etykiecie zalecanej ilości w łatwy i szybki sposób mogą stać się uzupełnieniem Twojej codziennej diety. W ofercie GoHerbs znajdziesz wysokiej jakości suplementy renomowanych marek, takich jak KIKI Health, Pharmovit czy Swanson. Szczególną uwagę przykładają one do procesu produkcji i dbają o spełnienie rygorystycznych norm. 

Grzyby chaga: co znajdziesz w ofercie GoHerbs 

W sklepie internetowym GoHerbs znajdziesz przede wszystkim grzyb chaga pod postacią wygodnych do połknięcia kapsułek. Pośród propozycji znajdziesz produkty zawierające organiczne składniki, dzięki czemu zyskujesz gwarancję ich wysokiej jakości. Ponadto dzięki dużej pojemności opakowań z łatwością zaplanujesz swoją suplementację w czasie. Na jaki konkretnie produkt się zdecydujesz? 

Czytaj więcej Czytaj mniej