Koszyk:

Algi

(16 prod.)

Algi to ogromna grupa organizmów wodnych. Na Dalekim Wschodzie były cenione już od dawna i stanowiły nie tylko źródło pożywienia - były także surowcem kosmetycznym i zielarskim. Z kolei na Zachodzie zainteresowanie nimi zaczęło rosnąć dopiero pod koniec XIX wieku. Wtedy właśnie badacze odkryli, że zawierają jod oraz kwas alginowy. Na tym nie koniec - algi tworzy ponad 20 tysięcy gatunków organizmów, spośród których każdy cechują wyjątkowe właściwości. Obecnie na rynku najłatwiej znaleźć algi w proszku bądź algi w tabletkach. W tej kategorii znajdziesz algi w postaci suplementu diety, który może wspierać Twoją codzienną dietę. 

Zielone algi w proszku i w tabletkach

Zielone algi to jedne z najpopularniejszych odmian alg, które znajdziesz na rynku. Zawierają one chlorofil - dlatego też często są wykorzystywane jako zielony barwnik w produktach spożywczych i kosmetycznych. Są także przede wszystkim składnikiem suplementów diety, które mogą stanowić uzupełnienie Twojej diety na co dzień. Najbardziej znana alga zielona to chlorella. Często także spirulinę zalicza się do zielenic, chociaż należy do grupy sinic. Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz oba te rodzaje alg. Pochodzą one od renomowanych marek, takich jak Swanson czy NOW Foods. Marki te dbają przede wszystkim o to, by ich produkty mogły wspierać optymalną kondycję organizmu. Masz zatem pewność, że wybierając produkty tych marek, w Twoje ręce trafia dopracowany, wysokiej jakości produkt. 

Algi brunatne w proszku i wygodnych kapsułkach 

Oprócz najpopularniejszych alg zielonych, w tej kategorii znajdziesz także suplementy z kelpem: algą brunatną. Podobnie jak spirulina i chlorella, ta roślina wodna także zawiera w sobie duże ilości jodu. W tej kategorii znajdziesz ją w postaci wygodnych kapsułek i tabletek oraz proszku. W ten sposób możesz dobrać idealną dla siebie formę suplementu niezależnie od swoich indywidualnych potrzeb. Możesz zdecydować się nie tylko na dopasowaną do swoich preferencji formę, ale także ilość substancji aktywnej i ilość tabletek w opakowaniu. Sprawdź pełna ofertę na GoHerbs!

Gdzie kupić algi w proszku lub w tabletkach? 

Jedną z form, która jest szczególnie popularna, są algi morskie w proszku. Dzięki temu możesz dobrać ilość alg do swoich preferencji. Możesz także zdecydować się na formę kapsułek lub tabletek - ich ilość dobierzesz wedle planowanej długości suplementacji. Ponadto, mogą być one stosowane zarówno w domu, jak i w podróży. Poręczne opakowanie zmieści się do każdego bagażu. Jeśli interesują Cię algi, suplement z nimi, który wybierzesz z tej kategorii może stanowić dodatek do codziennej rutyny. Wszystkie propozycje to wysoko przyswajalne produkty, które bazują na starannie opracowanych formułach. Sprawdź, co znajdziesz poniżej. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 89,00 zł
 2. 55,00 zł
 3. 59,00 zł
 4. 49,00 zł
 5. 69,00 zł
 6. 99,00 zł
 7. 55,00 zł
 8. 75,00 zł
 9. 52,00 zł
 10. 32,00 zł
 11. 69,00 zł
 12. 65,00 zł
 13. 52,00 zł
 14. 39,00 zł
 15. 79,00 zł
 16. 59,00 zł