Koszyk:

Wsparcie Wątroby

(1 prod.)

Układ pokarmowy pełni w organizmie bardzo ważną funkcję. To dzięki niemu trawione i wchłanianie są składniki pokarmowe. Jednym z jego najistotniejszych narządów jest wątroba. Jest to największy organ w ciele człowieka - dodatkowo pełni on najwięcej funkcji w ciele. Usuwa nadmiar toksyn, gromadzi zapasy glukozy w postaci glikogenu, produkuje żółć i wchłania tłuszcze. Jest także istotna w przemianie hormonów tarczycy i w produkcji cholesterolu. Dolegliwości ze strony wątroby dotykają całe ciało - dlatego tak ważne jest odpowiednie o niego dbanie. Przede wszystkim wiąże się to ze zbilansowaną dietą. Dodatek do niej mogą stanowić suplementy diety na wątrobę. 

Co na wątrobę? 

Jak sprawić, by wątroba była w dobrym stanie? Przede wszystkim warto ograniczyć alkohol i tłuszcze w diecie. Lekkostrawna dieta to jeden z najlepszych sposobów na utrzymanie tego organu w dobrostanie. Istotny jest też ruch. Suplement na wątrobę to sposób na dodatkowe wsparcie narządu. W tej kategorii znajdziesz głównie kapsułki i tabletki na wątrobę. Są to jedne z najłatwiejszych do przyjmowania form tych suplementów. Wystarczy kierować się zaleceniami producenta co do zalecanej dziennej porcji produktu. W przypadku niektórych suplementów oznacza to przyjmowanie jednej kapsułki - w przypadku innych nawet kilku. jest to zależne od stężenia poszczególnych substancji aktywnych w jednej kapsułce bądź tabletce. 

Suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie wątroby: jaki wybrać? 

Preparaty na wątrobę, które znajdziesz w tej kategorii, to propozycje renomowanych marek, które dbają przede wszystkim o ich jakość. Starannie dobierają surowce oraz ich porcje, by zapewnić Ci dopracowane pod każdym kątem preparaty. Na GoHerbs znajdziesz szeroką ofertę - a w niej tabletki ziołowe na wątrobę oraz tabletki na oczyszczanie wątroby. Bazują one na przetestowanych składnikach. Są nimi między innymi ostropest plamisty, wyciąg z karczocha czy ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego. W większości propozycje, które znajdziesz na tej stronie to dopracowane kompozycje kilku rodzajów ziół bądź związków, które mogą stanowić codzienne wsparcie Twojej zbilansowanej diety. 

Suplement diety na wątrobę: szeroka oferta GoHerbs 

W tej kategorii możesz znaleźć coś dla siebie: jest to zasługą mnóstwa opcji, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Wśród nich znajdziesz przede wszystkim suplementy na wątrobę w różnej formie, ale nie tylko. Kapsułki i tabletki na wątrobę, które tutaj znajdziesz, możesz otrzymać w wersji wegańskiej oraz wegetariańskiej, a także jako propozycje bez GMO, glutenu, jajek, nabiału i soi. Sprawdź, jaka opcja najbardziej Ci pasuje

Czytaj więcej Czytaj mniej