Koszyk:

Reishi - Grzyby dla Wzmocnienia Odporności

(2 prod.)

Grzyby są powszechnie znane i mogą pełnić wielorakie funkcje - nie tylko w przypadku środowiska, w którym rosną, ale także dla organizmu człowieka. Jednymi z najcenniejszych grzybów są grzyby, które występują pod azjatyckimi nazwami, np. shiitake, maitake czy reishi. W tej kategorii znajdziesz propozycje suplementów, które swoje właściwości zawdzięczają temu, że zawierają wyciąg z grzyba reishi. Są to wysokiej jakości produkty renomowanych marek, takich jak Swanson, NOW Foods czy Zein Pharma. Suplementy te tworzą starannie dopracowane receptury. Spełniają one rygorystyczne normy produkcji i dystrybucji. Sprawdź, co znajdziesz w kategorii poniżej. 

Grzyby reishi: właściwości 

Grzyby reishi to jeden z najstarszych i bogatych w tradycję grzybów Wschodu. Wyglądają one niezwykle osobliwie - reishi występuje w wielu kształtach i odmianach. Przeważnie jednak ma nerkowaty kształt; może jednak także przypominać poroże jelenia. W tej drugiej formie łatwiej go spotkać w szczególnie zacienionym miejscu. Jest również niezwykle cenny. Cechą szczególną reishi jest błyszcząca powierzchnia - dzięki niej grzyb ten wygląda tak, jakby został pokryty lakierem. Na tym jednak nie koniec - jest on niezwykle rzadki w przyrodzie. Po wielu próbach udało się jednak opracować metodę jego uprawiania na szersza skalę. To właśnie dzięki temu reishi można spotkać w formie suplementów. Warto także pamiętać, że produkty tego typu mogą jedynie stanowić dodatek do diety - podstawą zdrowego stylu życia jest odpowiednio zbilansowana dieta. 

Suplement diety reishi na GoHerbs

Jeśli chodzi o grzyby reishi, działanie jego jest dosyć wszechstronne. Zawiera on wiele substancji aktywnych, które mogą wpływać na utrzymanie optymalnego stanu organizmu. Ekstrakt z grzybów reishi najłatwiej znaleźć na rynku w postaci suplementów. W tej kategorii znajdziesz je w formie wygodnych w przyjmowaniu kapsułek. Dzięki temu z łatwością możesz zadbać o ich regularne stosowanie, niezależnie do swojego trybu życia. Ponadto w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb możesz wybierać spośród produktów o różnym stężeniu składnika aktywnego. W sklepie internetowym GoHerbs znajdziesz opcje zawierające nawet do 600 mg grzybów w pojedynczej kapsułce - sprawdź, który z nich najlepiej sprawdzi się dla Ciebie! 

Grzyby reishi: gdzie kupić? 

W wyborze najlepszego suplementu diety z grzybami reishi najważniejsze jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb. W tej kategorii w sklepie GoHerbs znajdziesz zarówno propozycje wegańskie, jak i takie pozbawione jaj, soi czy nabiału. Każda z nich została starannie skomponowana przez producentów cieszących się na rynku dobrą renomą. Czekają na Ciebie produkty od marek takich jak: NOW Foods, Swanson lub Life Extension. Który z produktów wybierzesz? 

Czytaj więcej Czytaj mniej