Koszyk:

Krew

(3 prod.)

Krew to jeden z najważniejszych płynów ustrojowych. Składa się ono z osocza, w którym rozpuszczone są sole mineralne, białka, hormony, enzymy itp. oraz z komórek krwi. Krew podlega ciągłemu przemieszczaniu się - krąży po ciele dzięki naczyniom krwionośnym. Pełni ona wiele funkcji - między innymi transportuje tlen i różnego typu składniki do wszystkich tkanek ciała. Nie dopuszcza ona także do gromadzenia się w organizmie substancji szkodliwych oraz wpływa na regulowanie temperatury ciała. By krew mogła pełnić swoją rolę, istotna jest rola diety w życiu człowieka. Ważne są też ćwiczenia i sen. Dodatkiem do diety, wspierającym optymalny stan organizmu, mogą być suplementy na krążenie krwi. 

Suplementy na krążenie krwi w tej kategorii 

Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz mnóstwo propozycji. Aby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zgromadziliśmy tutaj mnóstwo opcji, które mogą stanowić dodatek do codziennej rutyny. Znajdziesz tutaj przede wszystkim propozycje stanowiące kompleksy różnych składników. Są to ekstrakty pozyskane z roślin, ale także związki organiczne. Jednym z nich są tokotrienole - właściwości tych składników sprawiają, że są częstym składnikiem suplementów diety na układ krążenia. 

Tokotrienole: co to jest? 

Tokotrienole to związki organiczne, które wchodzą w skład witaminy E. Ich wysokie stężenie występuje w orzechach, nasionach i olejach roślinnych. W ostatnich latach związek ten poddaje się wielu badaniom. Na GoHerbs znajdziesz tokotrienole; preparaty, które bazują na tym składniku to suplementy na układ krążenia. Znajdziesz je głównie w formie wygodnych do połknięcia kapsułek. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią ich ilość w opakowaniu - najczęściej jest to 60 kapsułek. Zalecana dzienna porcja to przeważnie od jednej do dwóch kapsułek dziennie. Sprawdź na etykiecie, jak przyjmować wybrany przez siebie suplement. 

Suplementy na układ krążenia: co znajdziesz na GoHerbs? 

GoHerbs to platforma, na której znajdziesz suplementy dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. Dzięki szerokiej ofercie możesz wybierać między różnymi formami, jakie mają suplementy na krążenie krwi, jak również kierować się tym, co mają w składzie. By maksymalnie ułatwić Ci wybór, zgromadziliśmy tutaj także propozycje bez GMO, glutenu, jajek, nabiału i soi. Dzięki temu możesz sięgnąć po takie preparaty, jakie będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Sprawdź, jakie jeszcze suplementy ma dla Ciebie ten sklep: tokotrienole to nie wszystko. Sięgnij po najwygodniejsze propozycje, spełniające wszystkie Twoje wymagania. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 119,00 zł
  2. 115,00 zł
  3. 92,00 zł