Koszyk:

Kazeina

(2 prod.)

Białko to jeden z podstawowych makroskładników - tuż obok węglowodanów i tłuszczy. Jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania wszystkich organizmów żywych. Białka można znaleźć w rybach, mięsie, jajkach, produktach sojowych i mleku - tego typu białko określa się jako pełnowartościowe. Niepełnowartościowe źródła białka to zboża, orzechy, nasiona i rośliny strączkowe. W przypadku, gdy prowadzisz zbilansowaną dietę, większość białka pozyskujesz z produktów, które spożywasz. Białko można jednak także suplementować - tak, jak robią to osoby aktywne fizycznie oraz szukające dodatkowych źródeł białka. 

Kazeina: co to jest? 

Jednym z rodzajów białek, które możesz dodatkowo przyjmować w codziennej diecie, jest kazeina. Jest to główne białko mleka krowiego - stanowi ono aż 80% białek. Pod względem odżywczym kazeinę porównuje się do białek mięsa. Najczęściej stosują ją sportowcy i osoby aktywne fizycznie. Jest to skuteczna i bezpieczna forma suplementacji dla każdego, kto nie zmaga się z alergią na białka mleka krowiego. 

W czym jest kazeina? 

Kazeina głównie kojarzy się z mlekiem krowim - to w nim jest jej najwięcej. Można jednak znaleźć ją także w produktach mlecznych, takich jak maślanki, kefiry, jogurty czy masło. Stanowi także istotny składnik suplementów dla sportowców, które bazują na właśnie tym białku. W tej kategorii znajdziesz wysoko przyswajalne białko kazeinowe, które dopasujesz do swoich preferencji i potrzeb. Sprawdź poniższą kategorię i dobierz takie suplementy, które wpisują się w Twoje wymagania. 

Białko kazeinowe a serwatkowe: jakie wybrać? 

Jaka jest odpowiednia odżywka białkowa? Kazeina, przez wzgląd na dłuższe trawienie, powinna być przyjmowana przed snem, z kolei białko serwatkowe może być stosowane przed i po ćwiczeniach. Wybór odpowiedniego białka zależy zatem od Twoich preferencji i potrzeb. 

Kazeina: białko, które znajdziesz na GoHerbs 

Na stronie internetowej GoHerbs zgromadziliśmy dla Ciebie szeroką ofertę. Spośród wszystkich dostępnych opcji masz szansę wybrać njalepsze dla siebie białko kazeinowe - takie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom. Kazeiny marki Weider lub Rule One to dopracowane propozycje, których podstawę stanowią starannie dopracowane formuły. Marki te przykładają duża wagę do odpowiednich procesów produkcji - tak, by zagwarantować Ci najlepszą jakość i bezpieczeństwo stosowania. Możesz dobrać odpowiedni dla siebie produkt wedle jego gramatury, co pozwoli zaplanować suplementację w czasie, lub wedle smaku - w tej kategorii znajdziesz mnóstwo propozycji. Dzięki temu możesz dopasować taki produkt, który najlepiej wpisze się w Twoje preferencje - sprawdź poniżej. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. Nowy
    555,00 zł 666,00 zł
  2. 555,00 zł 666,00 zł