Koszyk:

Bacopa Monnieri

(2 prod.)

Suplementy, które mają w składzie adaptogeny, to produkty bazujące na naturalnych, roślinnych składnikach. Wysokiej jakości, bezpieczne surowce tworzą bazę wysokiej jakości propozycji renomowanych marek, takich jak Swanson czy Doctor’s Best. Marki te znaną są niemal na całym świecie i odpowiedzialnie traktują cały proces produkcji i dystrybucji - tak, by dostarczyć Ci najlepsze możliwe propozycje na rynku. Dzięki temu masz szansę wybrać produkty idealnie dopasowane do swoich indywidualnych wymagań i potrzeb. W tej kategorii znajdziesz ekstrakt z bakopy drobnolistnej w wygodnych do przyjęcia kapsułkach. Przekonaj się i zajrzyj do oferty poniżej. 

Bacopa Monnieri: co to jest? 

Bacopa Monnieri znana jest także jako Bakopa drobnolistna. W Indiach nazywa się ją również Jalanimba bądź Brahmi. Jest bardzo ważnym składnikiem ajurwedyjskich mieszanek. Roślina ta współcześnie jest przedmiotem wielu badań naukowych. Ma ona niewielkie, lancetowate liście i pojedyncze, białe kwiaty - zalicza się ją do rodziny babkowatych. Ekstrakt z bakopy drobnolistnej zawiera saponiny steroidowe, które odpowiadają za właściwości tej rośliny. Innymi związkami, które w niej występują, są między innymi alkaloidy, flawonoidy i fitosterole. 

Bakopa Monnieri: jak stosować? 

Bakopa drobnolistna naturalnie występuje na całym świecie - od umiarkowanej do tropikalnej strefy klimatycznej. W Polsce najłatwiej znaleźć ją w formie suplementów diety. Propozycje na GoHerbs to wysokiej jakości produkty, które zawierają ekstrakt z bakopy drobnolistnej. Przeważnie mają one postać łatwych w stosowaniu kapsułek. Forma ta sprawia, że przyjmowanie ich jest szybkie i wygodne. Co więcej, możesz zdecydować się na ich różną ilość i dobrać wielkość opakowania do swoich wymagań. Kapsułki warto stosować wedle zaleceń producenta umieszczonych na opakowaniu - przeważnie oznacza to przyjmowanie jednej kapsułki dziennie wraz z wodą. Co więcej, propozycje dostępne na stronie uwzględniają wykluczanie pewnych składników z diety: dlatego znajdziesz u nas suplementy bez GMO, bez glutenu, bez soi oraz wegańskie alternatywy. 

Suplementy Bacopa Monnieri: co znajdziesz na GoHerbs

Na stronie internetowej GoHerbs dbamy przede wszystkim o jakość wybranej oferty. Suplementy z Bacopa Monnieri to dopracowane propozycje, które dobierzesz pod kątem swoich potrzeb i wymagań - może to być planowana długość suplementacji, brak GMO czy ilość substancji aktywnej w jednej kapsułce. Sprawdź, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz najbardziej odpowiadające Ci suplementy. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 65,00 zł
  2. 39,00 zł