Koszyk:

Glutathione

(5 prod.)

System immunologiczny to pierwsza linia obrony przed różnego typu infekcjami. Chroni przed zakażeniami, zwalcza drobnoustroje chorobotwórcze, przystosowuje metabolizm do skutecznej obrony i zapewnia pamięć immunologiczną. Dlatego też odpowiednie o niego dbanie jest niezwykle istotne. Kluczem do zdrowia jest przede wszystkim odpowiednio zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Istotny jest też odpoczynek, który pomaga zregenerować ciało. Dodatkowe wsparcie mogą stanowić suplementy diety - takie jak glutation; tabletki i kapsułki to formy, w których najczęściej możesz znaleźć ten składnik. 

Glutation: co to i na co pomaga? 

Różne cząsteczki w organizmie współpracują ze sobą, by ciało mogło sprawnie funkcjonować. Jedną z takich cząsteczek jest glutation. Składa się on z trzech aminokwasów. Mianowicie są to kwas glutaminowy, cysteina i glicyna. Mają one postać tripeptydu. Glutation jest syntezowany wewnątrz organizmu - głównie w wątrobie. Dzieje się tak dzięki właśnie trzem aminokwasom, które ma w składzie. Dlatego też tak istotna jest kwestia odpowiedniej diety - bogatej w takie składniki, jak wołowina, ryby, drób, brokuły, brukselka czy jarmuż. Istotny dla lepszej syntezy glutationu jest także poziom witaminy C i selenu w organizmie, a także regularne ćwiczenia i odpowiednia ilość snu. 

Glutation: jaki wybrać? 

Dietę mogą wspierać również suplementy diety. Jest to dodatkowe źródło odpowiednich składników - mogą być one stosowane codziennie w określonej przez producenta porcji. Jaki glutation wybrać? To w dużej mierze zależy od Twoich preferencji. Na stronie znajdziesz zarówno glutation 500mg, jak i 250mg. Dzięki temu możesz dobrać odpowiednią porcję zależnie od swoich indywidualnych potrzeb. Na tym jednak nie koniec. W tej kategorii znajdziesz także glutation - tabletki i kapsułki. W obu tych formach składnik występuje najczęściej. Są one łatwe do połknięcia, możesz je także popić wodą. Dla lepszej przyswajalności warto przyjmować je wraz z posiłkiem. Na stronie znajdziesz także różne pojemności opakowań, które zawierają glutation; suplementacja dzięki temu będzie jeszcze lepiej dopasowana do Twoich potrzeb. Wybieraj między opakowaniami liczącymi 60, 90 lub 120 kapsułek - tak, jak dla Ciebie najwygodniej. Mniejsze opakowania sprawdzą się świetnie w podróży, z kolei te większe - są gwarancją dłuższej suplementacji i wystarczą na dłuższy czas. 

Glutation: gdzie kupić? 

GoHerbs to strona, która chce zapewnić Ci przede wszystkim najszerszy wybór wysokiej jakości produktów. Dlatego też znajdziesz u nas zarówno glutation 500mg, jak i 250mg - są to najpopularniejsze ilości tego produktu, które otrzymasz na rynku. Możesz także wybierać między różnymi formami tego suplementu oraz markami - takimi jak Jarrow Formulas, Swanson czy NOW Foods. Wybierz odpowiedni suplement dla siebie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. Promocja
  Do końca promocji:
  03 dni
  01 godz
  48 min
  69,99 zł Cena regularna: 82,00 zł -15%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 80,50 zł -13%
 2. 265,00 zł
 3. Promocja
  Do końca promocji:
  03 dni
  01 godz
  48 min
  75,99 zł Cena regularna: 89,00 zł -15%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 85,50 zł -11%
 4. Promocja
  Do końca promocji:
  03 dni
  01 godz
  48 min
  118,99 zł Cena regularna: 139,00 zł -14%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 113,99 zł
 5. 139,00 zł