Koszyk:

Ubiquinol

(12 prod.)

Produkty przeciwstarzeniowe to szeroka kategoria różnego rodzaju opcji. Znajdziesz tutaj nie tylko kwas hialuronowy czy preparaty na włosy, skórę i paznokcie, ale również produkty, które bazują na ubichonolu - pochodnej koenzymu Q10.  Suplementy tego typu mogą wspierać optymalny stan organizmu i stanowić dodatek do zbilansowanej diety. W tej kategorii znajdziesz ubichinol Swanson, Doctor’s Best, Jarrow Formulas i nie tylko - sprawdź, co mają do zaoferowania renomowane marki, które znajdziesz w tej kategorii. 

Co to jest ubichinol? 

Co łączy ubichinol i koenzym Q10? Ubichinol to zredukowana, czyli pozbawiona tlenu forma koenzymu Q10. W takiej postaci wykazuje wysoką wchłanialność przez organizm - oznacza to, że lepiej się przyswaja. Ubichinol występuje w wielu powszechnie znanych produktach spożywczych, zwłaszcza tych bogatych w zdrowe tłuszcze, takich jak orzechy, oleje roślinne, ryby i zielone warzywa, np. szpinak. Może być także dodatkowo przyjmowany wraz z suplementami - poznaj bliżej poniższa ofertę i sprawdź, która propozycja okaże się najlepsza dla Ciebie. 

Ubichinol: działanie suplementów 

W tej kategorii znajdziesz propozycje Ubichinolu w różnej postaci. Przede wszystkim są to kapsułki miękkie. Są one wygodne w przyjmowaniu - wystarczy odmierzyć odpowiednią dzienną porcję zalecaną przez producenta i gotowe. Przeważnie jest to jedna kapsułka dziennie, warto jednak kierować się zaleceniami na etykiecie wybranego produktu. Możesz także sięgnąć po opcje wegetariańskie, bez GMO, cukru, glutenu, jajek, nabiału i soi. Wystarczy, że skorzystasz z filtrów dostępnych na stronie i określisz swoje wy

magania. W tej kategorii znajdziesz propozycje po 30, 60 lub nawet 120 kapsułek. Dzięki temu możesz dobrać idealną dla siebie opcję zależnie do tego, jak długą suplementację planujesz. Możesz wybierać między wieloma markami, takimi jak Jarrow Formulas, NOW Foods czy Zein Pharma; ubichinol tych marek to składnik wysokiej jakości suplementów diety, spełniających rygorystyczne normy produkcji. 

Ubichinol: 100 mg czy 200 mg? 

Ubichinol możesz dostarczać organizmowi wraz z dietą. Może on być także dodatkowo suplementowany. Wybór odpowiedniego suplementu zależy wyłącznie od Twoich indywidualnych potrzeb. By jak najlepiej im sprostać, w tej kategorii oferujemy także propozycje z różną zawartością składnika aktywnego - znajdziesz tutaj zarówno ubichinol 50mg, ubichinol 100mg, jak i ubichinol 200mg. Wybierz wersję, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania, a także najlepiej wpisuje się w Twoje indywidualne wymagania. Na stronie internetowej GoHerbs możesz znaleźć to, czego szukasz. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 169,00 zł
 2. 112,00 zł
 3. 205,00 zł
 4. 289,00 zł
 5. 289,00 zł
 6. 185,00 zł
 7. 269,00 zł
 8. 185,00 zł
 9. 305,00 zł
 10. 189,00 zł
 11. 209,00 zł
 12. 209,00 zł