Koszyk:

Batony

(0 prod.)

Zdrowa, zbilansowana dieta jest niezwykle istotna w życiu każdego człowieka. Dzięki odpowiedniej podaży składników odżywczych ciało może prawidłowo funkcjonować i wykonywać wszystkie reakcje biochemiczne. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą aktywną fizycznie czy po prostu przykładasz wagę do swoich codziennych posiłków - w tej kategorii znajdziesz najpopularniejsze przekąski, które mogą sprawdzić się jako dodatek do zróżnicowanego jadłospisu. Oferta, którą znajdziesz na GoHerbs dedykowana jest przede wszystkim osobom, które szukają zamienników słodyczy szeroko dostępnych w sklepach i zamiast nich chcą zdecydować się na alternatywy. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej! 

Ciastka proteinowe i batony białkowe 

Jednymi z najpopularniejszych produktów w tej kategorii są ciasteczka proteinowe. Ich skład bazuje na białku serwatkowym - dlatego stanowią odpowiednią alternatywę dla zwykłych ciastek, które łatwo można znaleźć w sklepie spo między posiłkami jako przekąska - podobnie, jak fit batoniki. Od Ciebie zależy, na którą opcję postawisz. 

Batony proteinowe z dobrym składem  

Niskokaloryczny baton to jedna z przekąsek, po którą często sięgają osoby na redukcji, sportowcy poszukujący alternatyw dla typowych słodyczy w sklepach. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości produkty, które dobierzesz do swoich preferencji. Tym, co je wyróżnia, jest dobry skład - przekonaj się o tym i wybierz odpowiednie dla siebie propozycje z szerokiej oferty renomowanych marek, takich jak Warrior czy Weider. Formy te podczas produkcji przestrzegają rygorystycznych zasad i norm, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz starannie dopracowane pod każdym kątem batony proteinowe. 

Fit batony i nie tylko: sprawdź pełną ofertę GoHerbs 

GoHerbs to platforma, na której znajdziesz nie tylko podstawowe suplementy dla sportowców niezależnie od wyznaczonego celu, ale także suplementy okołotreningowe - takie jak choćby gotowe do spożycia przekąski. Batoniki proteinowe, które znajdziesz na stronie, mogą stanowić dodatek do zbilansowanej diety. Możesz je otrzymać w opakowaniach liczących po 12 lub 24 sztuki - dzięki temu wystarczą Ci one na dłuższy czas. Z ich pomocą możesz także zaplanować swój jadłospis na dłuższy czas lub przygotować się na bardziej zabiegane dni. Tego typu przekąski zmieszczą się zarówno w torbie, jak i plecaku - możesz je mieć pod ręką także w czasie weekendowego wyjazdu czy też dłuższej podróży. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii i dobierz odpowiednie propozycje dla siebie. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.