Koszyk:

Pycnogenol

(3 prod.)

Detoks organizmu powinien przede wszystkim polegać na wprowadzeniu zdrowych nawyków żywieniowych. Zbilansowana dieta oraz duża ilość warzyw i owoców to najlepszy sposób na to, by poczuć się lepiej. Istotna jest też rola aktywności fizycznej i odpoczynku. To dzięki połączeniu tych trzech czynników masz szansę na najlepsze efekty oczyszczania organizmu. Wsparciem w tym procesie może być pycnogenol; właściwości tego składnika sprawiają, że jest on często stosowany jako dodatek do diety na detoks. Sprawdź, jakie propozycje znajdziesz w tej kategorii. 

Pycnogenol: ekstrakt z kory sosny 

Pycnogenol to jeden z najczęściej stosowanych suplementów diety na detoksie. Jest to chemicznie czysty ekstrakt z kory sosny śródziemnomorskiej. Kora tego drzewa nie podlega zmianom sezonowym, co sprawia, że można ją wykorzystywać do produkcji suplementów przez cały rok. Ta unikatowa substancja została opracowana w latach 60. XX wieku - od tamtej pory nosi nazwę pycnogenol; skład stanowią w dużej mierze takie składniki, jak procyjanidyny, bioflawonoidy i kwasy organiczne. 

Ekstrakt z kory francuskiej sosny morskiej: jaki wybrać? 

W tej kategorii znajdziesz głównie produkty pycogenol - tabletki lub kapsułki. Są one łatwe i szybkie w zastosowaniu, co stanowi ogromną zaletę tej formy. Wygodna suplementacja obejmuje wyjęcie odpowiedniej porcji z opakowania i przyjęcie jej wraz z posiłkiem lub bez - zależnie od tego, jaki produkt wybierzesz. Możesz też wybierać między propozycjami, które wystarczy przyjmować raz dziennie bądź do kilku razy dziennie. Dzięki tylu opcjom możesz dopasować suplement do swoich wymagań. W tej kategorii znajdziesz pycnogenol NOW Foods, Natrol i Life Extension. Są to renomowane marki, które przede wszystkim dbają o wysoką jakość swoich produktów. Tak też jest w przypadku tego suplementu. Ekstrakt z kory sosny nadmorskiej może stanowić codzienne wsparcie Twojej diety. 

Pycnogenol: działanie 

Pycnogenol ma w swoim składzie substancje, które są antyoksydantami. Są to związki chemiczne, które inaczej nazywa się przeciwutleniaczami. Ekstrakt z kory francuskiej sosny morskiej oprócz tego zawiera kilkadziesiąt substancji aktywnych chemicznie, które są odpowiedzialne za jego działanie. W tej kategorii znajdziesz go nie tylko w różnej formie, ale także bez dodatku GMO, glutenu, jajek, nabiału i soi. Dostaniesz tutaj także alternatywy wegańskie. Dzięki temu możesz dobrać takie propozycje, jakie będą Ci najbardziej pasowały i spełniały Twoje potrzeby. Sprawdź, co znajdziesz w poniższej kategorii i sięgnij po takie produkty, jakie zechcesz. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 159,00 zł
  2. 188,50 zł
  3. 109,00 zł