Koszyk:

Błonnik

(4 prod.)

Na prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego w dużej mierze wpływa odpowiednio zbilansowana dieta. Warto, aby zawierała ona błonnik. Niezależnie od tego, czy planujesz redukcję masy ciała, czy po prostu zależy Ci na prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu, rola błonnika w diecie jest niezwykle istotna. Wsparcie dla codziennej diety może stanowić suplement diety - błonnik. Na naszej stronie znajdziesz go w najbardziej preferowanej przez siebie formie. Możesz dodatkowo dostarczać go organizmowi za pomocą wygodnych kapsułek, tabletek lub proszku - w tej formie sprawdzi się jako dodatek do codziennych dań. 

Błonnik: co to? 

Błonnik zalicza się do grupy węglowodanów, a jego naturalne źródło to komórki i włókna roślinne. Z tego względu z łatwością odnajdziesz go w wielu naturalnych i nieprzetworzonych produktach spożywczych. Dieta bogata w błonnik pokarmowy - np. żytni pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit. Co ma dużo błonnika? Błonnik naturalny znajdziesz w wielu produktach, które z pewnością spożywasz na co dzień. Występuje w dwóch podstawowych formach - rozpuszczalnej i nierozpuszczalnej. Pierwsza z nich jest obecna głównie w owocach (szczególnie w jabłkach), płatkach owsianych i strączkach. Z kolei produkty bogate w błonnik nierozpuszczalny znajdziesz w warzywach kapustnych, burakach orzechach czy niektórych ziarnach zbóż.

Błonnik w tabletkach, kapsułkach i proszku: co znajdziesz na GoHerbs 

W tej kategorii znajdziesz różnego typu produkty z błonnikiem - są to zarówno kapsułki, jak i łatwo rozpuszczające się proszki. Ciekawie prezentują się także tabletki - błonnik w tej postaci przyjmiesz szybko i bezproblemowo. Wszystkie suplementy błonnika mogą stanowić codzienne wsparcie Twojej diety. Znajdziesz tutaj przede wszystkim renomowane marki: takie jak NOW Foods, Swanson czy Holland&Barrett. Dzięki nim możesz wybierać między błonnikiem probiotycznym lub zdecydować się na błonnik jabłkowy. Niektóre z propozycji na GoHerbs są także wegańskie lub wegetariańskie, dzięki czemu możesz je jeszcze lepiej dopasować do swojej diety. 

Błonnik suplementacja: jak wybrać najlepszą? 

Błonnik pokarmowy odgrywa istotną rolę w zdrowej diecie. Produkty zawierające błonnik to podstawa zdrowego żywienia. Twoim wsparciem mogą być także suplementy diety z błonnikiem. Bogaty wybór propozycji na naszej stronie sprawi, że suplementacja błonnika będzie jeszcze łatwiejsza. By maksymalnie ułatwić Ci podjęcie decyzji, zgromadziliśmy na GoHerbs mnóstwo produktów, które mogą stanowić dodatek do codziennej rutyny. Sprawdź poniżej, co znajdziesz dla siebie i dopasuj najlepszy błonnik dla siebie. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 129,00 zł
  2. 85,00 zł
  3. 96,50 zł
  4. 119,00 zł