Koszyk:

Hydrolizat

(3 prod.)

Białko to jeden ze składników, który w dużej mierze stanowi podstawę niemal każdego jadłospisu. Może on wpływać na funkcje, jakie codziennie pełni organizm. Przeważnie białko na co dzień pozyskuje się z mięsa, jednak jego źródłem mogą być także sery, twaróg, orzechy czy nasiona roślin strączkowych. W przypadku, gdy wyklucza się z diety mięso, można także uzupełniać ją o produkty zbożowe. Wiele osób, głównie sportowców, decyduje się także na suplementację białka. Odżywki białkowe mogą mieć różne formy - najpopularniejsze to izolaty, koncentraty i hydrolizaty. Te ostatnie stanowią szczególną grupę produktów. Sprawdź, jakie produkty znajdziesz poniżej i dobierz takie, które będą Ci najbardziej odpowiadały. 

Hydrolizat białkowy: co to jest? 

WPH (Whey Protein Hydrolysate), znany pod nazwą hydrolizat białka serwatkowego, to białko pochodzenia mlecznego. Otrzymuje się je metodą hydrolizy. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technik produkcji białek serwatkowych. Podczas procesu hydrolizy z białka serwatkowego usuwana jest laktoza i tłuszcz - w efekcie tego zyskuje się wysokiej jakości, łatwo przyswajalne przez organizm białko. Hydrolizat białkowy to jeden z najlepszych produktów białkowych na rynku - wypróbuj i przekonaj się, dlaczego. 

Hydrolizat białka serwatkowego: najlepsze marki na GoHerbs 

Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz najwyższej jakości, łatwe do strawienia suplementy. Hydrolizat białkowy to jeden z takich produktów. Specjalnie dla Ciebie na naszej stronie zgromadziliśmy produkty takich marek, jak Rule One, Applied Nutrition i Nutrend. Dzięki szerokiej ofercie różnych suplementów, możesz dobrać odpowiedni dla siebie hydrolizat serwatki. Renomowane marki, które zgromadziliśmy, dbają przede wszystkim o to, by ich formuły były starannie dopracowane pod kątem zawartości i bezpieczeństwa - decydując się na nie masz zatem pewność, że mogą wspierać optymalną kondycję Twojego organizmu. 

Hydrolizat białka: kiedy najlepiej przyjmować? 

Hydrolizat to forma odżywki białkowej, która zawiera jego najwyższą ilość - od 90% do 100%. Ze względu na szybkość wchłaniania i najmniejsze obciążenie dla układu trawiennego, najlepiej sprawdzi się jako odżywka okołotreningowa. Możesz ją przyjmować przed i po treningu. 

Hydrolizaty białkowe - pełna oferta na GoHerbs 

Hydrolizat białkowy możesz dobrać do swoich potrzeb i wymagań. Dostępne w tej kategorii propozycje mają różne gramatury - dzięki dobraniu odpowiedniej dla siebie, możesz zaplanować swoją suplementację w czasie. Co więcej, możesz także wybierać między wieloma dostępnymi smakami. Dobierz odpowiednie dla siebie propozycje z poniższej kategorii. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 189,00 zł
  2. 189,00 zł
  3. 179,50 zł