Koszyk:

Na Wzrok - Suplementy dla Zdrowych Oczu

(14 prod.)

Niezależnie od tego, czy pracujesz przed komputerem, spędzasz czas przed ekranem smartfona czy po prostu dużo czytasz, Twój wzrok jest narażony na co dzień na wiele obciążeń. Dobrostan zmysłu wzroku jest dla każdego niezwykle istotny. Jego poprawne funkcjonowanie to jednak nie tylko rola diety, ale także genetyki i wielu innych czynników. W tej kategorii znajdziesz suplementy na poprawę wzroku, które mogą wspierać ich optymalną kondycję. Sprawdź poniżej, co dla Ciebie przygotowaliśmy i znajdź idealny suplement na wzrok dla Ciebie. 

Jak wzmocnić wzrok? 

Na stan Twojego wzroku wpływa nie tylko odpowiednia dieta, ale także styl życia. Z tego względu na co dzień warto zatroszczyć się o właściwe oświetlenie w miejscu pracy i częste przerwy od ekranów (komputerów, smartfonów itp.). Należy pamiętać także o regularnym badaniu wzroku przez specjalistę. Kluczową rolę odgrywa dieta. Cenne źródło składników wspomagających wzrok odnajdziesz w zielonych warzywach takich jak: jarmuż szpinak, zielony groszek czy brukselka. Na dodatek warto sięgać także po produkty bogate w zdrowe tłuszcze, które przyczyniają się do lepszej przyswajalności odpowiednich składników odżywczych. 

Suplement na wzrok: jaki wybrać? 

Zrównoważona dieta i utrzymanie odpowiedniej higieny oczu są fundamentem dobrostanu tego narządu. Dodatkowym wsparciem diety może być odpowiednio dobrany suplement na wzrok. W ofercie GoHerbs znajdziesz starannie opracowane mieszkanki oraz wyselekcjonowane witaminy i składniki odżywcze w różnych formułach. Pośród nich warto zwrócić uwagę przede wszystkim na tabletki z luteiną, beta-karotenem i astaksantyną.

Luteina na oczy: jaka najlepsza? 

Luteina jest powszechnie znana jako żółty barwnik z grupy karotenoidów. Organizm ludzki nie posiada właściwości jej syntezowania - z tego względu istotne jest pozyskiwanie jej z innych źródłem. Luteina występuje w zielonych liściach warzyw, a także w żółtych i pomarańczowych warzywach. Twoją dietę może wspierać suplementacja. W tej kategorii znajdziesz różnego typu preparaty z tym właśnie składnikiem - przede wszystkim są to kapsułki i tabletki na oczy z luteiną. Jest tutaj również luteina na oczy w żelkach - jej suplementacja będzie nie tylko szybka, ale też przyjemna. Możesz także dodatkowo sięgnąć po suplementy i to nie tylko te z luteiną, ale również te zawierające beta karoten i astaksantnynę. Na stronie GoHerbs znajdziesz szeroką ofertę renomowanych marek, takich jak NOW Foods, Doctor’s Best i Jarrow Formulas. Sprawdź, co znajdziesz poniżej i stwórz swój idealny zestaw suplementów.

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 59,00 zł
 2. 139,00 zł
 3. 39,00 zł
 4. 95,00 zł
 5. 75,00 zł
 6. Promocja
  119,00 zł Cena regularna: 135,00 zł -12%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 123,50 zł -4%
 7. 95,00 zł
 8. 99,00 zł
 9. 96,00 zł
 10. 89,00 zł
 11. 105,00 zł
 12. 55,00 zł
 13. 29,00 zł
 14. Promocja
  42,49 zł Cena regularna: 62,00 zł -31%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 50,50 zł -16%