Koszyk:

Bor

(4 prod.)

Pierwiastki śladowe występują niemal we wszystkich roślinach i w nieprzetworzonej żywności. Ich nazwa związana jest z faktem, że organizm potrzebuje ich w śladowej, niewielkiej ilości - ważne jest jednak, by nie dopuścić do ich niedoborów. Jednym z takich pierwiastków jest bor. W jakich produktach jest bor? Możesz go znaleźć głównie w bakaliach, daktylach, warzywach strączkowych i warzywach liściastych, a także w owocach. Zbilansowana dieta to podstawa zdrowego stylu życia i dostarczania odpowiednich ilości składników odżywczych. Wsparciem dla diety może być wybrany przez Ciebie suplement; bor, który znajdziesz w tej kategorii może stanowić dodatek do codziennego jadłospisu. 

Bor - suplement: właściwości 

Bor pierwiastek jest znany na całej kuli ziemskiej. Najczęściej występuje w postaci kwasu borowego. Należy do grupy niezbędnych dla organizmów żywych mikroelementów. W organizmie człowieka bor nie jest w żaden sposób kumulowany - jego nadmiar wydalany jest wraz z moczem. Do organizmu dostarczany jest nie tylko droga pokarmową, ale także oddechową oraz w niewielkiej ilości przez skórę. Ze względu na właściwości boru, jest on częstym składnikiem suplementów diety, które wspierają optymalny stan organizmu. W tej kategorii znajdziesz wiele propozycji renomowanych marek, takich jak Osavi, NOW Foods czy Swanson, które zapewniają wysokiej jakości propozycje, bazujące na dopracowanych formułach. Sprawdź, co znajdziesz w tej kategorii. 

Suplementacja boru z GoHerbs: co znajdziesz na stronie? 

W tej kategorii znajdziesz bor: suplement diety w różnej formie. Dzięki temu możesz dobrać idealną dla siebie propozycję. Najczęściej bor w formie suplementu ma postać kapsułek. Są one łatwe w przyjmowaniu. Wystarczy kierować się instrukcjami na opakowaniu - to tam producent umieścił niezbędne informacje dotyczące zalecanej dziennej porcji oraz sposobu przechowywania produktu. Na GoHerbs znajdziesz bor w opakowaniach po 60, 100, 120, a nawet 250 kapsułek. Dzięki temu, że zgromadziliśmy w tym miejscu mnóstwo różnych opcji, możesz wybrać takie, które idealnie dopasujesz do swoich preferencji i wymagań. 

Bor: suplement, który dopasujesz do swoich potrzeb

Na GoHerbs masz wybór nie tylko między różnymi markami i ilością kapsułek, ale także różną ilością substancji aktywnej - bor 3mg lub bor 6mg to najczęściej stosowane opcje. Co więcej, dzięki odpowiednim filtrom możesz także sięgnąć po produkty wegetariańskie, wegańskie oraz bez GMO, glutenu, jaj, soi i nabiału. W ten sposób produkty te nadają się do stosowania przez osoby, które wykluczają z diety pewne składniki. Sprawdź poniżej pełną ofertę. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 19,00 zł
  2. 19,00 zł
  3. 29,00 zł
  4. 29,00 zł