Koszyk:

Kompleksy Ziołowe

(17 prod.)

Aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu, na co dzień starasz się zachować zbilansowaną dietę, prowadzić aktywny tryb życia czy unikać nadmiaru stresu. Dodatkiem do tego mogą być starannie wyselekcjonowane zioła w formie suplementów diety. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem, dlatego zdecydowanie warto bliżej zapoznać się z poniższą kategorią. Znajdziesz tam propozycje renomowanych marek - mieszanki ziołowe i wyciągi, ze starannie wyselekcjonowanych surowców. Mogę one stanowić codzienne wsparcie Twojej zbilansowanej diety. 

Mieszanki ziołowe: na co pomagają? 

Zioła to częsty składnik herbat, kosmetyków, a także suplementów. W powszechnej myśli zioła uznaje się za produkty, które mogą wspierać optymalną kondycję organizmu. Tworzone są różnego typu mieszanki ziołowe na przeziębienie, na poprawę trawienia oraz wiele innych. Również gdy chodzi o suplementy spotkasz się z szeroką ofertą. Na stronie internetowej GoHerbs w zależności od indywidualnych potrzeb można postawić na popularne połączenia ziół takie jak np. kurkuma i ashwagandha, karczoch oraz mniszek lekarski czy rumianek i chmiel. Wiele osób sięga także po złożone kompleksy, w których składzie znajduje się wiele ziołowych gatunków. 

Wyciąg ziołowy w mieszankach i kompleksach: jak je ze sobą łączyć? 

Mnogość ziół dostępnych w naturze pozwala tworzyć różnorodne mieszanki, które w zależności od połączenia mogą wpływać na funkcjonowanie organizmu w wielu obszarach. Starannie dobrane składniki mogą stanowić wsparcie dla prowadzenia zdrowego trybu życia i zbilansowanej diety, wpływając pozytywnie na optymalne funkcjonowanie organizmu. W wyborze najlepszego połączenia pomocne mogą okazać się propozycje od zaufanych marek takich jak Swanson, NOW Foods lub Life Extension. Pośród nich znajdziesz mieszanki o organicznym składzie, a także produkty odpowiednie dla wegan, wegetarian czy osób z nietolerancją poszczególnych składników pokarmowych (np. nabiału, glutenu, jajek). 

Zioła i mieszanki ziołowe: naturalne propozycje w ofercie GoHerbs

Zioła można spożywać na wiele sposobów - zaczynając od podawania ich na świeżo jako dodatek do potraw, kończąc na ziołowych naparach. Jeśli zależy Ci na wygodzie i czasie, warto postawić na mieszanki ziołowe w formie suplementów diety. Na GoHerbs znajdziesz je w formie wygodnych do spożycia kapsułek. Ponadto dzięki poręcznym opakowaniom z łatwością zabierzesz swoje ulubione suplementy w podróż lub do pracy. Na pierwszym miejscu stawiamy Twoją wygodę, dlatego zgromadziliśmy w tej kategorii mnóstwo propozycji, spośród których możesz wybrać odpowiednie dla siebie. Sprawdź poniżej, jakie produkty dla Ciebie przygotowaliśmy i dobierz ich formę oraz skład wedle własnych indywidualnych preferencji. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 89,00 zł
 2. 125,00 zł
 3. 49,00 zł
 4. 105,00 zł
 5. 41,00 zł
 6. 55,00 zł
 7. 175,00 zł
 8. 115,00 zł
 9. 69,00 zł
 10. 105,00 zł
 11. 48,50 zł
 12. 65,00 zł
 13. 39,00 zł
 14. 133,50 zł
 15. 39,00 zł
 16. 89,00 zł
 17. 32,00 zł