Koszyk:

Układ Moczowy

(14 prod.)

Układ moczowy człowieka jest odpowiedzialny za zbieranie produktów przemiany materii i pozbywanie się ich z organizmu. Głównymi narządami w tym układzie są nerki i pęcherz moczowy. W dużej mierze to właśnie dzięki ich prawidłowej pracy możliwe jest utrzymanie organizmu w odpowiedniej kondycji. Bardzo ważnymi kwestiami jest zdrowa, lekka dieta oraz regularna aktywność fizyczna. Na tym jednak nie koniec. Twoim codziennym wsparciem mogą być także suplementy na układ moczowy, takie jak kapsułki wspierające optymalną pracę nerek czy tabletki na pęcherz moczowy. Sprawdź, co znajdziesz w tej kategorii i dobierz odpowiednie produkty dla siebie. 

Co na pęcherz? 

Jedną z najczęstszych chorób układu moczowego jest zapalenie pęcherza moczowego. Ból w dole brzucha, dyskomfort i pieczenie podczas oddawania moczu i częste wizyty w toalecie to objawy tego schorzenia. W przypadku, gdy pojawią się te dolegliwości, najlepiej skonsultować się w lekarzem specjalistą, który zaproponuje sposób postępowania. Zanim jednak dojdzie do zapalenia możesz pamiętać o odpowiedniej profilaktyce. Oznacza to przede wszystkim zdrową dietę, ćwiczenia oraz dbanie o ciało - ogrzewanie je w zimie i ochładzanie w lato. Pomocne mogą także okazać się suplementy diety. To właśnie one wspierają optymalny stan organizmu. W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim D-Mannozę oraz żurawinę - oba składniki znane są ze swoich właściwości, dzięki czemu to właśnie na nich bazują suplementy na układ moczowy. 

Suplementy w proszku i tabletki na układ moczowy: jakie wybrać? 

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim propozycje w formie kapsułek, tabletek i proszku. Kapsułki i tabletki stanowią skoncentrowane źródło składników. Mają w sobie maksymalne bezpieczne porcje składników aktywnych. Są wygodne w suplementacji - wystarczy połknąć odpowiednią dawkę produktu, popijając ją wodą. Z kolei suplementy w proszku łatwo przygotujesz dodając do nich odpowiednią ilość wody. Tak przygotowane propozycje cieszą się dużą popularnością. 

Suplementy na układ moczowy, które znajdziesz na GoHerbs

Na GoHerbs znajdziesz przede wszystkim suplementy na układ moczowy z D-mannozą i żurawiną, ale nie tylko. Są tu także kompleksy witamin i roślinnych ekstraktów. Jeśli chodzi o tabletki ziołowe na pęcherz, ich głównymi składnikami są chanca piedra, rdest ptasi, skrzyp polny i liście bukowo brzozowego. Sprawdź, jakie jeszcze propozycje znajdziesz dla siebie w tej kategorii. Dopasuj odpowiednie produkty do swoich indywidualnych potrzeb i wybierz to, co sprawdzi się dla Ciebie najlepiej. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 69,00 zł
 2. 65,00 zł
 3. 35,00 zł
 4. 99,00 zł
 5. 39,00 zł
 6. 195,00 zł
 7. 92,00 zł
 8. 75,00 zł
 9. 52,00 zł
 10. 112,00 zł
 11. 175,00 zł
 12. 29,00 zł
 13. 85,00 zł
 14. 105,00 zł