Koszyk:

KOD: SPORT-15%

Pozostałe

(6 prod.)

Kreatyna to jeden z suplementów, po który bardzo często sięgają sportowcy - zarówno Ci początkujący, jak i Ci bardziej zaawansowani. Związek ten może wspierać optymalną kondycję organizmu i stanowić codzienny dodatek do zbilansowanej diety. Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz różnego typu kreatynę - zarówno monohydrat, jak i pozostałe jej rodzaje, takie jak jabłczan kreatyny, a także produkty takie jak kreatyna HCl czy kreatyna kre-alkalyn. Możesz także wybierać między kapsułkami bądź proszkiem - dzięki szerokiej ofercie możesz zdecydować się na taki, który będzie dla Ciebie najlepszy. 

Kreatyna HCl: działanie 

Kreatyna HCL to połączenie cząsteczki kreatyny z kwasem chlorowodorowym. Inaczej nazywa się ją chlorowodorkiem kreatyny. Dzięki takiemu połączeniu kreatyna staje się bardziej stabilna i lepiej przyswajalna przez organizm. HCl kreatyny jest wysoko wydajnym produktem - dlatego też sięgają po niego często osoby trenujące sporty walki. W tej kategorii znajdziesz takie produkty, jak Kaged Muscle - Kreatyna C-HCl w proszku i o różnych smakach, jak również chlorowodorek kreatyny w kapsułkach - Weider - Kreatyna HCL. Jeśli szukasz sposobu na szybkie przyjmowanie tgo typu produktu na co dzień, możesz postawić na kapsułki; dobrze przyswajalnym suplementem jest jednak również kreatyna w proszku. Dzięki temu, że posiadamy w sklepie oba te rodzaje, możesz dobrać odpowiedni do swoich potrzeb. 

Kreatyna HCl - ilość dopasowana do Twoich potrzeb

Dzięki temu, że masz do dyspozycji kreatynę HCl w kapsułkach i proszku, możesz także zdecydować się na optymalną jej ilość. Porady co do stosowania znajdziesz na etykiecie produktu - to tam producent zamieścił zalecenia, które pomogą Ci w stosowaniu suplementu w optymalny, dostosowany do Ciebie sposób. 

Kreatyna kre-alkalyn: co znajdziesz na GoHerbs? 

Oprócz kreatyny HCl, w tej kategorii znajdziesz także inne rodzaje kreatyny: w tym taki produkt, jak kreatyna alkalyn. Możesz zdecydować się na NOW Foods - Kre-Alkalyn w kapsułkach. Marka ta dba przede wszystkim o wysoką jakość swoich produktów oraz spełnia rygorystyczne normy produkcji: tak, by zapewnić Ci to, co najlepsze. Na tym jednak nie koniec. Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz również inne typy kreatyny, które mogą okazać się wsparciem ćwiczeń. Jest to między innymi SAN - Kreatyna o zmodyfikowanym pH, a także Cellucor - Kreatyna Cor-Performance, która zawiera w sobie mikronizowany monohydrat kreatyny. Spośród wszystkich dostępnych produktów możesz także dobrać kreatynę bez cukru, GMO, glutenu, jaj, nabiału i soi. Dzięki temu dopasujesz produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź poniżej, co przygotowaliśmy dla Ciebie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 182,00 zł
  2. 109,00 zł
  3. 189,00 zł
  4. 185,00 zł
  5. 110,00 zł
  6. Nowy
    145,00 zł