Koszyk:

Aloes

(2 prod.)

Aloes to powszechnie znana każdemu roślina. Stanowi on składnik wielu kosmetyków, ale jest również stosowany jako dodatek do orzeźwiających napojów. Ze względu na swoje zastosowanie, aloes jest szczególnie popularny zwłaszcza w kobiecej pielęgnacji. Na tym jednak nie koniec. Na jego bazie tworzone są także suplementy z aloesem, które mogą stanowić dodatek do diety i wspierać optymalną kondycję ciała. W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę produktów, takich jak aloes w kapsułkach czy tabletki aloesowe. Wysokiej jakości suplementy z aloesu marek takich jak NOW Foods czy Swanson mogą stać się częścią Twojej codziennej rutyny. 

Jakie witaminy ma aloes? 

Aloes jest znany jako Aloe vera. Był on stosowany już w starożytności - obecnie jest uprawiany w różnych obszarach świata. Stanowi on częsty dodatek do kremów na twarz oraz innych kosmetyków. Jest także dodawany do napojów i koktajli, a nawet sprzedaje się go jako koncentrat - sok z aloesu. Suplement diety to kolejna forma, w której można go znaleźć. Jego charakterystyczne, podłużne liście w kształcie trójkąta zawierają w sobie przezroczysty żel. Składa się on w większości z wody oraz glukomannanów, aminokwasów, lipidów i witamin. Wśród witamin są to witamina A, C i E, a także witamina B12, kwas foliowy i cholina. 

Kapsułki z aloesem: jakie wybrać? 

Z pewnością zastanawiasz się, na co działa aloes? Roślina ta jest częstym składnikiem suplementów diety na detoks czy też oczyszczanie organizmu. W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim aloes - tabletki i kapsułki. Ich suplementacja jest niezwykle wygodna - wystarczy przyjmować wyznaczoną na etykiecie porcję produktu. Suplementacja aloesu w takiej formie jest niezwykle prosta - wystarczy odmierzyć odpowiednią porcję suplementu i popić ją wodą. W tej kategorii znajdziesz suplementy renomowanych marek - takich jak NOW Foods czy Swanson - aloes tych firm cechuje wyjątkowa jakość. By ułatwić Ci wybór, na GoHerbs zgromadziliśmy także produkty bez GMO, glutenu, jajek, nabiału, soi oraz alternatywy wegetariańskie i wegańskie. Dzięki temu możesz dobrać produkty idealnie do swoich potrzeb i wymagań. 

Aloes: suplementy, które znajdziesz na GoHerbs

Preparaty z aloesu, które znajdziesz w tej kategorii, to starannie wyselekcjonowane propozycje. Mogą one stanowić codzienne wsparcie Twojej zdrowej, zbilansowanej diety. To właśnie odpowiednio zróżnicowany jadłospis w dużej mierze odpowiada za Twoje samopoczucie. Suplementy w tej kategorii mogą stanowić jej wsparcie. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy poniżej.

Czytaj więcej Czytaj mniej