Koszyk:

Witamina K - Dla Zdrowych Kości i Krwi

(12 prod.)

Zanim jeszcze odkryto witaminy, wiele osób wierzyło, że pewne produkty żywnościowe mają pozytywny wpływ na zdrowie. Dopiero w XIX i XX wieku zaczęto badać skutki niedoborów składników odżywczych - a tym samym nazwać i sklasyfikować wiele witamin. Te związki organiczne nie są składnikami budulcowymi komórek ani nie dostarczają energii, mają jednak istotne znaczenie dla wielu procesów metabolicznych zachodzących w organizmie. Jedną z takich witamin jest witamina K - preparaty, które znajdziesz w tej kategorii to wysokiej jakości suplementy, które mogą wspierać optymalny stan organizmu. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na GoHerbs. 

Za co odpowiada witamina K? 

Witamina K to jedna z witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Jej niedobory mogą mieć poważne konsekwencje zdrowotne, dlatego tak ważne jest, by zaplanować zbilansowaną, zdrową dietę, bogatą w składnik, którym jest witamina K. Gdzie występuje ten związek? Przede wszystkim w ciemnozielonych warzywach - w szpinaku, brokułach i sałacie. Można też znaleźć ją w olejach roślinnych i owocach: figach i jagodach. W tych produktach znajduje się witamina K1. Drugi rodzaj, witamina K2, znajduje się w produktach odzwierzęcych: wątrobie i jajach oraz produktach podlegających fermentacji - takich jak sery czy natto. Za co odpowiada witamina K i dlaczego jest tak ważna dla organizmu? 

 • przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi,
 • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. 

Produkty z witaminą K na GoHerbs: znajdź coś dla siebie

Wiemy, jak istotne jest kompleksowe dbanie o zdrowie. Dlatego też w tej kategorii znajdziesz propozycje suplementów, które mogą stanowić uzupełnienie zdrowej diety. Starannie dobrane produkty z witaminą K, które tu znajdziesz, to propozycje renomowanych marek. Jarrow Formulas, NOW Foods i Doctor’s Best tworzą swoje propozycje w oparciu o najnowsze badania - tak, by dostarczyć Ci dopracowane pod każdym kątem suplementy diety. 

Witamina K: gdzie kupić?

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim takie propozycje, jak witamina K dla dorosłych w kapsułkach. Jest to wygodna forma przyjmowania suplementu, a dodatkowo wyjątkowo szybka. Dzięki dobraniu odpowiedniej ilości kapsułek możesz zaplanować długość swojej suplementacji. Znajdziesz tutaj propozycje liczące od 60 do nawet 250 kapsułek. Na tym nie koniec - na stronie GoHerbs znajdziesz także produkty w płynie i sprayu. Dzięki temu możesz dobrać taką formę suplementacji, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza. Sprawdź poniżej, jakie propozycje dla Ciebie mamy i zdecyduj się na takie suplementy, które będą spełniały Twoje wymagania i potrzeby. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 85,00 zł
 2. 152,00 zł
 3. 70,00 zł
 4. 42,00 zł
 5. 25,00 zł
 6. 105,00 zł
 7. 72,00 zł
 8. 85,00 zł
 9. 55,00 zł
 10. 79,00 zł
 11. 115,00 zł
 12. 129,00 zł