Koszyk:

Miód i jego pochodne

(3 prod.)

Właściwości odżywcze miodu znane są niemal każdemu. W plastrze miodu znajdują się przede wszystkim cukry proste, takie jak glukoza i fruktoza. Na tym nie koniec - znajdziesz w nim również składniki mineralne, w tym potas, fosfor, sód, wapń i magnez oraz wiele innych. Miód ma w sobie także witaminy z grupy B, witaminę C oraz enzymy. Jest to jednak nie jedyny produkt pszczeli, który znajduje swoje miejsce w polskich domach. Równie popularny jest propolis, pyłek pszczeli czy mleczko pszczele.

Mleczko pszczele: co to jest i gdzie kupić? 

Mleczko pszczele nie jest produkowane w dużych ilościach. Jest to wydzielina z gruczołów gardzielowych pszczół robotnic - służy ona do karmienia młodych pszczół przez pierwsze dni życia. Konsystencją przypomina lejący miód lub galaretkę: w nieprzetworzonej postaci ma kremowe zabarwienie. Najczęściej jednak można je znaleźć w formie dodatku do miodu lub kapsułek. Tego typu propozycje znajdziesz na stronie GoHerbs. Mleczko pszczele to oferta marek NOW Foods i Swanson - znanych, renomowanych firm, które dbają o to, by w Twoje ręce trafiały najlepsze możliwe propozycje. 

Pyłek pszczeli: na co? 

Pyłek pszczeli nazywa się również pyłkiem kwiatowym. W naturalnej formie ma on postać niewielkich ziarenek, które różnią się między sobą kształtem, barwą, wielkością i ciężarem - w zależności od gatunku rośliny. W pyłku pszczelim znajduje się w nim wiele składników odżywczych. Są to przede wszystkim białka i aminokwasy, ale także enzymy, witaminy i składniki mineralne. W tej kategorii znajdziesz pyłek pszczeli w formie kapsułek. Jest on wygodny w suplementacji i łatwy do przyjmowania - przekonaj się o tym, sprawdzając ofertę marek w tej kategorii. 

Propolis: co to jest i na co pomaga? 

Propolis znany jest jako kit pszczeli - jest to gęsta, lepka substancja, która służy przede wszystkim do wzmacniania ula. Propolis ma wiele właściwości, dzięki którym jest istotnym składnikiem suplementów - takich, które znajdziesz w tej kategorii. To jednak nie wszystko. Suplementy z propolisem, to nie jedyne propozycje, które znajdziesz w tej kategorii. 

Miód: działanie 

Miód jest kojarzony z przeziębieniem - często, gdy czujesz się gorzej, parzysz herbatę z miodem i cytryną. To ona rozgrzewa w chłodne dni. Miód jest jednym z częstych składników suplementów, które mają wspierać optymalną kondycję organizmu. W tej kategorii znajdziesz go w różnej formie - nawet w postaci tabletek do ssania. Miód w tabletkach z dodatkiem ekstraktów roślinnych to propozycja, której warto się przyjrzeć bliżej. Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w tej kategorii. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 105,00 zł
  2. 105,00 zł
  3. 75,00 zł