Koszyk:

Chrom

(9 prod.)

Chrom to pierwiastek chemiczny, którego nazwa nawiązuje do różnokolorowych soli i minerałów, takich jak np. chromit. Wywodzi się z greckiego słowa chrome - oznacza ono kolor. W ostatnich latach składnik ten stał się niezwykle popularny i stanowi bazę wielu suplementów diety. Może być on stosowany codziennie jako wsparcie zbilansowanej, diety. W tej kategorii zgromadziliśmy dla Ciebie wysokiej jakości suplementy - chrom to ich główny składnik. Sprawdź poniżej, co znajdziesz w tym miejscu dla siebie. 

Chrom w tabletkach: właściwości 

Chrom odkryto już w  XVIII wieku, jednak dopiero badania z lat 60. wykazały, że jest istotnym pierwiastkiem śladowym i ma znaczenie dla zdrowia człowieka. Jego niedobory mogą być szkodliwe. Z tego też względu bardzo ważna jest rola odpowiednich składników odżywczych w diecie. W przypadku chromu są to drożdże piekarskie, ryby i owoce morza, a także produkty pełnoziarniste. Chrom występuje w kilku postaciach - w żywności oraz suplementach diety znajduje się chrom na III stopniu utlenienia. Druga postać chromu to chrom na IV stopniu utleniania - ten z kolei jest toksyczny dla człowieka. Jakie działanie wykazuje chrom III stopnia? 

 • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, 
 • pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. 

Prowadzenie zdrowej diety to przede wszystkim zadbanie o to, by znalazły się w niej wszystkie składniki odżywcze. Dodatkiem do odpowiednio opracowanego jadłospisu mogą stanowić dobrze dobrany suplement diety: chrom, który znajdziesz w tej kategorii, może stanowić wsparcie codziennej rutyny. Przekonaj się, czy w tej kategorii znajdziesz to, czego potrzebujesz. 

Chrom organiczny w tabletkach: oferta GoHerbs 

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim chrom w tabletkach; zastosowanie go jest szybkie i proste. Dużą część oferty stanowią też preparaty w łatwych do połknięcia kapsułkach. Obie te formy są niezwykle wygodne - poręczne opakowania, w których zamknięto odpowiednią ilość produktu mogą Ci towarzyszyć nawet podczas podróży. Co więcej, możesz wybierać między różnymi rodzajami chromu, takimi jak chelatowany chrom czy pikolinian chromu; właściwości tej substancji sprawiają, że mogą być one dodatkiem do codziennej zbilansowanej diety.

Chrom organiczny: suplement diety dla Ciebie 

By jak najlepiej dopasować się do Twoich wymagań i potrzeb, na stronie internetowej GoHerbs zgromadziliśmy dla Ciebie chrom - suplementy od renomowanych marek. Znajdziesz tu propozycje NOW Foods, Osavi, Swanson oraz Holland & Barrett, a wśród nich opcje wegetariańskie, wegańskie, bez cukru, glutenu, soi, jaj, nabiału i GMO. W ten sposób możesz dobrać idealne propozycje, dopasowane indywidualnie do siebie. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 39,00 zł
 2. 25,00 zł
 3. Promocja
  Do końca promocji:
  04 dni
  00 godz
  52 min
  50,49 zł Cena regularna: 55,00 zł -8%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 56,00 zł -10%
 4. 69,00 zł
 5. Promocja
  Do końca promocji:
  04 dni
  00 godz
  52 min
  30,49 zł Cena regularna: 35,00 zł -13%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 36,50 zł -16%
 6. 69,00 zł
 7. 22,00 zł
 8. 25,00 zł
 9. 34,00 zł