Koszyk:

D-Mannoza

(6 prod.)

Układ moczowy człowieka odgrywa w organizmie niezwykle istotną funkcję - przede wszystkim zbiera produkty uboczne przemiany materii i wydala je z organizmu. Jego prawidłowego funkcjonowanie jest istotne - dlatego też warto przede wszystkim dbać o zbilansowaną dietę, która dostarcza odpowiednich składników pokarmowych. Dodatek do niej mogą stanowić suplementy diety, których składnikiem jest D-mannoza - proszek, kapsułki i tabletki to tylko niektóre z form tego produktu, które znajdziesz w tej kategorii. Sprawdź propozycje, które znajdziesz poniżej i dopasuj je do swoich indywidualnych potrzeb.

D-Mannoza: co to jest? 

D-Mannoza to cukier prosty, który w niewielkich ilościach produkowany jest przez organizm człowieka. D-Mannozę pozyskuje się najczęściej z soku brzozowego, ale występuje ona także w wielu owocach. Znajdziesz ją m.in. w jagodach, jabłkach, pomarańczach czy mango. Możesz także zdecydować się na suplementację. W sklepie internetowym GoHerbs znajdziesz szeroki wybór produktów. Mają one różne formy i pojemności, dzięki czemu możesz dobrać je idealnie do swoich potrzeb. D-mannoza NOW Foods, Swanson czy Osavi to tylko niektóre z propozycji, które znajdziesz w tej kategorii.

Cukier D-Mannoza: właściwości i działanie 

D-Mannoza ze względu na swoje właściwości jest częstym składnikiem suplementów diety na drogi moczowe. Składnik ten może wspierać w utrzymaniu optymalnej kondycji organizmu. W tej kategorii znajdziesz między innymi cukier D-mannoza w proszku marki Osavi. Suplement ten jest odpowiedni dla wegan i nie posiada dodatkowych ulepszaczy - jest w pełni naturalny. D-mannoza w proszku to nie jedyna propozycja, którą znajdziesz w tej kategorii - sprawdź także ofertę kapsułek i tabletek dostępną na stronie. 

D-Mannoza: gdzie kupić?

Na stronie internetowej GoHerbs D-Mannozę spotkasz w wielu formach i postaciach. W ten sposób masz szansę dopasować suplementację do swoich potrzeb i trybu życia. W tej kategorii znajdziesz m.in. produkty w proszku, tabletkach czy kapsułkach. Sproszkowana forma świetnie sprawdzi się dla osób, które na co dzień cenią sobie wygodę. Odpowiednią ilość proszku można dodać do wody, a nawet ulubionego soku. Z kolei tradycyjne kapsułki to opcja dla osób, które cenią sobie szybkość suplementacji. Wystarczy odmierzyć odpowiednią ilość kapsułek wedle zaleceń na opakowaniu i popić je wodą. Sprawdź, jakie propozycje z tej kategorii sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku. Wybieraj między różnymi formami - na GoHerbs znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które dopasujesz do swoich potrzeb. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 112,00 zł
  2. 105,00 zł
  3. 195,00 zł
  4. 80,00 zł
  5. 92,00 zł
  6. 175,00 zł