Koszyk:

Witamina D3+K2

(7 prod.)

Jednymi z najważniejszych związków organicznych dla organizmu są witaminy. Odpowiadają one za wiele funkcji organizmu oraz wspierają pracę narządów w poszczególnych układach w ciele. Większośc witamin może być dostarczana wraz z pozywieniem - inne mogą być syntezowane wewnątrz ciała z pomocą substancji, które nazywają się prowitaminami. Witamina D to witamina, która powstaje przez syntezę skórną - do jej produkcji w organizmie może dojść dzięki ekspozycji skóry na słońcu. Możesz także pozyskiwać ją z pomocą niektórych składników odżywczych. Dodatkiem do diety mogą być suplementy - w tej kategorii znajdziesz witaminy D i K w jednej formule - sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. 

Witamina K i D: właściwości, które warto poznać 

Tym, z czego słynie witamina D, jest fakt, że może być syntezowana przez skórę. Z kolei witamina K może być syntezowana przez florę bakteryjną przewodu pokarmowego. Jakie są właściwości obu tych witamin? Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia i fosforu, a także w funkcjonowaniu mięśni i układu odpornościowego. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, zdrowych kości i zdrowych zębów. Z kolei witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ze względu na działanie tych witamin, w suplementach często można je znaleźć w jednej formule. Dlatego właśnie w tej kategorii znajdziesz szeroką gamę produktów, których bazę stanowi witamina D i K. 

Witamina K i witamina D3: jaka najlepsza? 

Witamina D3 nazywana jest także cholekalcyferolem - jest wytwarzana w organizmach zwierzęcych. Z kolei witamina K2 jest nazywana menachinonem. W tej kategorii znajdziesz połączenie tych dwóch składników w różnych formach. Jedną z nich są wygodne w stosowaniu, miękkie kapsułki. Wystarczy popić wodą wskazaną na opakowaniu ilość i gotowe! To jednak nie wszystko. Tabletki i kapsułki z witaminami D3 i K2 znajdziesz także w różnej pojemności - od 60 do 120 w opakowaniu. Dzięki temu możesz dostosować długość planowanej suplementacji. 

Witamina D3 i K2: co znajdziesz na GoHerbs

W tej kategorii znajdziesz nie tylko tabletki i kapsułki, ale także nowoczesne spraye i żelki. Dzięki nim suplementacja będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. W tej kategorii znajdziesz także suplementy bez cukru, GMo, glutenu, jaj, nabiału i soi oraz wegańskie alternatywy. Dzięki temu możesz dopasować produkt do swoich preferencji i potrzeb. Sprawdź, co oferują renomowane marki, takie jak NOW Foods czy Osavi i wybierz preparaty dla siebie. 

 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 52,00 zł
 2. 65,00 zł
 3. Nowy
  45,00 zł
 4. Krótka data
  32,00 zł
  Data ważności: 31.03.2024
 5. 55,00 zł
 6. 79,00 zł
 7. 65,00 zł