Koszyk:

Witaminy i minerały dla kobiet w ciąży

(10 prod.)

Podczas ciąży niezwykle istotną rolę odgrywa dieta. Jej podstawę powinny stanowić świeże owoce i warzywa, pełnoziarniste pieczywo, rośliny strączkowe, nabiał, a także orzechy i zdrowe tłuszcze. W ten sposób najlepiej zadbać o swoje zdrowie w ciąży. Dodatkiem do diety mogą być również witaminy dla kobiet w ciąży. W tej kategorii znajdziesz bezpieczne, przetestowane propozycje, które będą wspierać optymalny stan organizmu. Są to suplementy jedno bądź wieloskładnikowe, w różnych formach i testowane przez różne marki - sprawdź, co znajdziesz poniżej. 

Jakie witaminy dla kobiet w ciąży? 

Ciąża to stan, który jest niezwykle wymagający. Zarówno przed, w trakcie, jak i po niej kobieta powinna szczególna uwagę zwracać na utrzymanie dobrego stanu zdrowia. Wiąże się z tym nie tylko stworzenie zbilansowanego jadłospisu, ale także dopasowane do stanu zdrowia i osoby ciężarnej ćwiczenia. Bardzo ważną rolę odgrywa sen i odpoczynek - to one pozwalają organizmowi się zregenerować. Wsparciem optymalnej diety może być odpowiednio dobrany kompleks witamin dla ciężarnych. W tej kategorii znajdziesz propozycje, które mogą stanowić codzienne uzupełnienie zrównoważonego jadłospisu. 

Zestaw witamin dla kobiet w ciąży

Przed przyjmowaniem suplementów diety warto skonsultować się z lekarzem - to on najlepiej doradzi, jakie witaminy dla ciężarnych warto przyjmować dodatkowo. Przeważnie są to jednak cholina, kwasy DHA, żelazo, jod, magnez czy witamina D dla kobiet w ciąży. W tej kategorii znajdziesz propozycje jednoskładnikowe, takie jak kwas foliowy czy kwas DHA, ale także suplementy łączące kilka składników. Dzięki temu możesz dobrać odpowiednie produkty dla siebie, wedle najpotrzebniejszych składników. 

Kompleks witamin dla ciężarnych: co znajdziesz w tej kategorii 

W tej kategorii znajdziesz propozycje w wygodnych i łatwych do przyjęcia kapsułkach i tabletkach. Ta forma pozwala na wygodną suplementację i na zaplanowanowanie czasu ich przyjmowania: znajdziesz tutaj propozycje liczące od 60 do 180 kapsułek bądź tabletek. To jednak nie wszystko - niezwykle wygodna jest też forma sprayu. Dzięki temu jedno psiknięcie dostarczy odpowiednie porcji wybranego składnika. Wśród wielu dostepnych opcji znajdziesz propozycje znanych i cenionych w branży suplementów marek, takich jak Osavi, Nordic Naturals czy NOW Foods. Możesz także sięgnąć po propozycje wegańskie i wegetariańskie, jak również bez cukru, GMO, glutenu, jaj, nabiału czy soi. Sprawdź, co znajdziesz w tej kategorii dla siebie i wybierz dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb suplementy. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. Promocja
  Do końca promocji:
  03 dni
  02 godz
  33 min
  39,99 zł Cena regularna: 55,00 zł -27%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
 2. 135,00 zł
 3. Krótka data
  215,00 zł
  Data ważności:
 4. 42,00 zł
 5. 119,00 zł
 6. Krótka data
  49,00 zł
  Data ważności: 30.09.2024
 7. 135,00 zł
 8. 115,00 zł
 9. 135,00 zł
 10. 29,00 zł