Koszyk:

Żurawina

(4 prod.)

Dobrostan organizmu człowieka zależy od kondycji poszczególnych organów i układów. Jednym z nich jest układ moczowy. Pełni on w organizmie funkcję oczyszczającą - dlatego tak ważne jest szczególne dbanie o niego. Oznacza to przede wszystkim regularną aktywność fizyczną oraz prowadzenie zbilansowanej diety. Te dwa czynniki mają ogromne znaczenie w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Dodatkiem do diety mogą być suplementy - takie jak kapsułki lub tabletki z żurawiną na drogi moczowe. 

Żurawina na układ moczowy 

Żurawina pochodzi ze wschodniego rejonu Ameryki Północnej. Początkowo była nazywana “żurawią jagodą”. Owoc ten wyróżnia nie tylko słodko-kwaśny smak, ale także wyjątkowe właściwości. To dzięki nim zaliczana jest do superfoods. W żurawinie znajduje się wiele witamin i składników mineralnych, takich jak witaminy A, C i E oraz sód, potas, wapń i selen. Żurawina posiada także spore ilości błonnika oraz inne składniki aktywne, na przykład przeciwutleniacze. Na rynku najczęściej można znaleźć owoce żurawiny w suszonej formie. Owoc ten sprawdza się także jako dodatek do soków. Na bazie żurawiny tworzone są także suplementy diety - tabletki z żurawiną na pęcherz. 

Żurawina: suplement diety na GoHerbs

Na stronie internetowej GoHerbs znajdziesz szeroką ofertę produktów wysokiej jakości. Zgromadziliśmy je dla Ciebie w tej kategorii, aby maksymalnie ułatwić Ci wybór suplementów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb i wymagań. Żurawina na pęcherz moczowy, którą tutaj znajdziesz, może mieć różne formy. Przede wszystkim są to wygodne w stosowaniu tabletki i kapsułki. Znajdziesz je w poręcznych opakowaniach. Mogą stanowić element codziennej suplementacji - wystarczy kierować się instrukcjami na opakowaniu podczas przyjmowania zalecanej dziennej porcji. 

Tabletki z żurawiną: co znajdziesz w tej kategorii 

W sklepie GoHerbs dostępne są różne formy suplementów zawierających naturalną żurawinę. Dlatego też możesz wybierać takie produkty, jakie będą najlepiej pasowały do Twoich potrzeb. Znajdziesz tutaj propozycje jednoskładnikowe - tabletki z dużą zawartością żurawiny, ale także preparaty z żurawiną na pęcherz z dodatkiem ekstraktu z winogron czy D-mannozy. Na GoHerbs zgromadziliśmy także propozycje wielu renomowanych marek, takich jak NOW Foods, Swanson czy Life Extension. Wśród nich znajdziesz opakowania po 30, 60, 100 a nawet 180 kapsułek. Dzięki temu możesz dobrać takie propozycje, które najlepiej wpisują się w Twoje potrzeby. Sprawdź, jakie suplementy znajdziesz poniżej i wybierz takie, które będą najlepiej dopasowane do Twoich wymagań.

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 79,00 zł
  2. 105,00 zł
  3. 39,00 zł
  4. 52,00 zł