Koszyk:

Prostata

(14 prod.)

W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na zdrowie prostaty i poszukuje sposobów na jej wsparcie. Ten element męskiego układu moczowo-płciowego odpowiada za szereg czynności życiowych mężczyzny. Jego nieprawidłowe działanie może nie tylko powodować dyskomfort, ale także stanowić przyczynę wielu schorzeń w przyszłości. Z tego względu ważne jest regularne badanie prostaty i utrzymanie zdrowego stylu życia. Wsparciem diety mogą być suplementy na prostatę, które znajdziesz w tej kategorii w wielu formach i z różna ilością substancji aktywnej. 

Suplementy diety na prostatę: co wybrać? 

W trosce o zdrowie prostaty ważne jest zarówno zachowanie zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej, jak i regularna profilaktyka układu moczowo-płciowego. Dodatkowe wsparcie dla mężczyzn, którzy chcą wesprzeć optymalny stan swojego organizmu, stanowią suplementy diety na prostatę. W tej kategorii popularnością cieszą się produkty bazujące na naturalnych składnikach. W szczególności są to takie składniki, jak sterole roślinne, ekstrakt ze śliwy afrykańskiej (pygeum), palma sabałowa czy tribulus terrestris. Bogaty wybór suplementów w różnorodnych formach znajdziesz właśnie w ofercie GoHerbs - sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Palma sabałowa: właściwości i działanie

Jednym z popularnych składników, często spotykanych w suplementach na prostatę, jest palma sabałowa. Znana jest również jako Saw Palmetto. W GoHerbs znajdziesz zarówno produkty zawierające wyciąg z palmy sabałowej, jak i starannie opracowane mieszanki wzbogacone o dodatkowe składniki. W zależności od własnych potrzeb znajdziesz tu produkty bez glutenu, GMO czy nabiału. Dzięki temu mogą być stosowane przez osoby, które wykluczają z diety te składniki. Możesz także wybierać swobodnie między różnymi wielkościami opakowań, liczącymi od 30 do nawet 250 kapsułek. To pozwoli Ci zaplanować swoją suplementację w czasie. 

Palma sabałowa na prostatę: tabletki z palmy sabałowej

Suplementy na prostatę zawierające ekstrakt z palmy sabałowej są dostępne w różnych formach, takich jak tabletki, kapsułki czy płyny. Dzięki temu w łatwy sposób wybierzesz produkt, który najlepiej wpisze się w Twoje preferencje. Możesz sięgnąć po produkty skomponowane przez znane i zaufane marki takie jak: Swanson, Now Foods czy Life Extension. Wszystkie tworzą wysokiej jakości produkty, które mają za zadanie uzupełniać optymalnie opracowaną dietę. Sprawdź, co znajdziesz poniżej i dopasuj suplementację do swoich potrzeb. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
 1. 102,00 zł
 2. 85,00 zł
 3. 59,00 zł
 4. 49,00 zł
 5. 179,00 zł
 6. 105,00 zł
 7. 145,00 zł
 8. 45,00 zł
 9. 105,00 zł
 10. 122,00 zł
 11. 59,00 zł
 12. 109,00 zł
 13. 162,00 zł
 14. 92,00 zł