Koszyk:

Wieloskładnikowe

(9 prod.)

Zapotrzebowanie na białko dla każdego może być inne - zależy od tego, jaki styl życia prowadzisz i czy jesteś osobą aktywną fizycznie. Niemniej jednak dla każdego pozostaje ono niezwykle ważną częścią diety. Wpływa ono na poprawne funkcjonowanie organizmu i bierze udział w wielu procesach. O jego dużą ilość w diecie dbają przede wszystkim osoby aktywne fizycznie. Nie tylko tworzą oni jadłospis bogaty w białko, ale także szukają optymalnego sposobu na jego suplementację. Dlatego właśnie w tej kategorii zgromadziliśmy różnego typu odżywki białkowe, które łączą kilka rodzajów białek w jednym opakowaniu - dla jak największej wygody wyboru. 

Wieloskładnikowe odżywki białkowe: co jest w ich składzie 

W tej kategorii znajdziesz białka wieloskładnikowe - w ich składzie znajdziesz mieszankę izolatu, koncentratu i hydrolizatu białka serwatki bądż dodatek kazeiny. Zależnie od swoich potrzeb możesz dobrać odpowiednie dla siebie propozycje. Wystarczy, że samodzielnie sprawdzisz skład na etykiecie - w ten sposób uda Ci się wybrać właściwe produkty, które będą dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. Niektóre z opcji dostępnych na stronie posiadają także dodatek witamin i składników mineralnych. Stanowią one kompleksowe propozycje, które mogą być codziennym dodatkiem do diety. 

Jaka odżywka białkowa dla sportowców? 

To, jaką odżywkę białkową wybierzesz, zależy od Ciebie. Chcemy Ci to jednak jak najbardziej ułatwić - dlatego oprócz izolatów, koncentratów i hydrolizatów na stronie GoHerbs znajdziesz też wieloskładnikowe odżywki białkowe, które w różnym stopniu łączą te białka - tak, by zaoferować Ci to, co najlepsze. Znajdziesz tutaj mnóstwo propozycji renomowanych marek, takich jak MuscleTech, Rule One czy Universal Nutrition. Wszystkie one spełniają rygorystyczne normy produkcji - masz zatem pewność co do ich wysokiej jakości. 

Białka wieloskładnikowe: różne rodzaje na GoHerbs 

Odżywki białkowe w tej kategorii dobierzesz nie tylko przez wzgląd na markę, ale także pod kątem dostępnej gramatury oraz smaku. Dzięki opakowaniom od 907g aż do prawie 3000g możesz zaplanować czas suplementacji. Z kolei różne propozycje smakowe to dodatkowa zaleta - dzięki temu możesz wybrać swój ulubiony i cieszyć się nim codziennie. 

Wieloskładnikowa odżywka białkowa: Whey Blend 

Białka wieloskładnikowe są znane również jako Whey Blend. Mieszanka białek to produkt, który może stanowić dodatek do zbilansowanej diety. Sprawdź, jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej i dobierz odpowiednie dla siebie wieloskładnikowe odżywki białkowe w proszku. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 339,00 zł
  2. 139,00 zł
  3. 159,00 zł
  4. 219,00 zł
  5. 159,00 zł
  6. 159,00 zł
  7. 372,00 zł
  8. 372,00 zł
  9. 339,00 zł