Koszyk:

Gainery - Szybkie Zwiększenie Masy Ciała

(6 prod.)

 

Podstawą zdrowego stylu życia jest odpowiednio zbilansowana dieta. na poprawę kondycji i samopoczucia warto także wprowadzić w codzienną rutynę aktywność fizyczną. To właśnie dzięki niej można kontrolować masę ciała, a także modelować sylwetkę. Dodatek do jadłospisu mogą także stanowić suplementy: takie jak zgromadzone na GoHerbs, wysokiej jakości propozycje. Jednym z typów produktów, który cieszy się popularnością, są odżywki gainer. 

Gainer: co to? 

Gainer, bądź też mass gainer, to nazwa produktów, których celem jest zwiększenie masy ciała - tzw. zbudowanie masy. W składzie tego typu produktów znajdują się węglowodany oraz białka. Proporcje tych dwóch składników nie są jednak równe - głównym składnikiem są węglowodany (które mogą stanowić do około 80% odżywki), podczas gdy białko stanowi do około 30%. Na stronie GoHerbs zgromadziliśmy dla Ciebie różnego typu propozycje, które możesz wybierać zależnie od swoich potrzeb. 

Gainer: jak stosować? 

Z pewnością przed wybraniem odpowiedniego produktu zastanawiasz się, kiedy wybrać gainer? Sportowcy przeważnie sięgają po niego, kiedy chcą zwiększyć masę swojego ciała. Najlepszym sposobem na stosowanie go jest kierowanie się instrukcjami na etykiecie. To właśnie tam producent zawarł wszystkie niezbędne informacje dotyczące korzystania z odżywki.

Jaki gainer na masę wybrać? 

Gainery na masę to specyficzna grupa produktów. Dobrze wiemy, że dzięki nim chcesz dodatkowo wesprzeć optymalny stan swojej kondycji, dlatego chcemy Ci to maksymalnie ułatwić. Na stronie znajdziesz także gainer bez laktozy, glutenu, soi czy gainer bez cukru. W ten sposób możesz dobrać odpowiedni produkt do swoich indywidualnych potrzeb, nawet jeśli wykluczasz z diety pewne składniki. 

Odżywki gainery na GoHerbs: renomowane marki 

Na stronie GoHerbs mamy dla Ciebie szeroką ofertę renomowanych marek, które przykładają dużą wagę do jakości swoich produktów. Dopracowane receptury i przebadane składniki spełniają rygorystyczne normy - masz zatem pewność, że otrzymujesz produkty, które spełniają wszystkie standardy. Wśród popularnych marek znajdziesz między innymi gainery MuscleTech, Weider czy Universal Nutrition: wszystkie są znane w branży suplementów diety dla sportowców. 

Najlepszy gainer na masę na GoHerbs

Najlepszy gainer to taki, który jest dopasowany do Twoich potrzeb i indywidualnych wymagań. W tej kategorii znajdziesz wygodne w przygotowaniu produkty mass gainer w proszku, które możesz dobrać pod kątem ich gramatury lub smaku. Wszystkie posiadają opakowania z miarką, dzięki czemu idealnie odmierzysz zalecaną porcję. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy poniżej i wybierz odpowiednie dla siebie produkty.

Czytaj więcej Czytaj mniej
  1. 343,00 zł
  2. 329,00 zł
  3. 399,00 zł
  4. 329,00 zł
  5. 299,00 zł
  6. 249,00 zł