Koszyk:
Bestseller
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - NAC N-Acetyl Cysteina, Selen, Molibden, 600mcg, 100 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Selen (z 5 mg L-selenometioniny) 25 µg 45%
N-acetylocysteina (NAC) 600 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: N-acetylocysteina (NAC), Selen (L-selenometionina), otoczka kapsułki (substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza), nośnik: kwasy tłuszczowe; kwas: kwas cytrynowy. Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Przechowywać szczelnie zamknięte.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 r.ż. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób przyjmujących leki oraz w przypadku chorób.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W przypadku wystawienia produktu na działanie powietrza mogą wystąpić różnice w kolorze (mogą wystąpić plamki w kapsułce, które nie mają wpływu na jakość produktu).

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Pierwszy krok w stronę zdrowego stylu życia to wprowadzenie do codzienności wybranej aktywności fizycznej oraz stosowanie zbilansowanej, zróżnicowanej diety. Dodatek do jadłospisu mogą stanowić suplementy. Jednym z nim jest suplement NOW Foods NAC N-Acetyl Cysteina Selen, Molibden 600mcg; 100 kapsułek to ilość, która wystarczy Ci na długą suplementację. Zalecana dzienna porcja to jedna kapsułka - masz zatem pewność, że produkt wystarczy na długi czas.

Skład warty poznania: NOW Foods NAC N-Acetyl Cysteina, Selen, Molibden 600mcg; 100 kapsułek

Jednym ze składników tego suplementu jest NAC - N-acetylocysteina. Jest to pochodna cysteiny - naturalnego aminokwasu zawierającego siarkę. Oprócz niej w składzie znajdziesz też selen i molibden. Selen pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie. Pomaga także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i tarczycy. Z kolei molibden to pierwiastek, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu aminokwasów siarkowych. Tym, co wyróżnia ten suplement jest fakt, że powstał on bez GMO, glutenu, jajek, nabiału i soi. Może być zatem stosowany przez osoby wykluczające te składniki z diety.

NOW Foods NAC N-Acetyl Cysteina, Selen, Molibden 600 mcg: 100 kapsułek w dużym opakowaniu

Opakowanie, w którym zamknięto wszystkie 100 kapsułek jest niezwykle poręczne. Możesz przechowywać je w domu na półce, ale sprawdzi się także podczas podróży. Wystarczy, że umieścisz je w plecaku lub torbie. Sprawdź także pozostałe propozycje NOW Foods: wybierz takie suplementy, które odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom.

Ean: 733739000859
Forma: Vkaps
Tagi produktowe: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Samopoczucie, Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - NAC N-Acetyl Cysteina, Selen, Molibden, 600mcg, 100 vkaps

Bestseller
Produkt dostępny
W magazynie
85,00 zł
Termin przydatności: 31.01.2029
Ten produkt najczęściej łączony jest z: